Osobní doklady

Občanské průkazy

Podrobné informace k vydávání občanských průkazů jsou k dispozici na stránkách Ministerstva vnitra.

Žádosti o vydání občanského průkazu přijímá a doklady vystavuje pracoviště Odboru vnitřní správy Městského úřadu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav na svých pracovištích ve Staré Boleslavi nebo v Praze 1. Informace k vyřízení.

Cestovní pasy

Podrobné informace k vydávání cestovních pasů jsou k dispozici na stránkách Ministerstva vnitra.

Žádosti o vydání cestovního pasu přijímá a doklady vystavuje pracoviště Odboru vnitřní správy Městského úřadu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav na svých pracovištích ve Staré Boleslavi nebo v Praze 1. Informace k vyřízení.

Stará Boleslav, Mariánské náměstí 28úřední hodiny a kontaktní údaje

Praha 1 - Nové Město, Biskupská 7 (u Bílé labutě) - úřední hodiny a kontaktní údaje

Řidičské průkazy

Podrobné informace k vydávání řidičských průkazů jsou k dispozici na stránkách Ministerstva dopravy.

Žádosti o vydání řidičského a mezinárodního řidičského průkazu přijímá a doklady vystavuje pracoviště Odboru dopravy, oddělení dopravně správních agend Městského úřadu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav na svých pracovištích ve Staré Boleslavi nebo v Praze 1. Informace k vyřízení.

Tato pracoviště zajišťují rovněž agendu evidence vozidel.

Stará Boleslav, Mariánské náměstí 28úřední hodiny a kontaktní údaje

Praha 1 - Nové Město, Biskupská 7 (u Bílé labutě) - úřední hodiny a kontaktní údaje