Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Akce.cz

Akce.cz


J.Hendrix tribute & Mea Culpa

Datum konání
Typ

Odložený koncert (pro stanné právo z podzimu 2020) k 50. výročí smrti JH

Více

Tradiční podzimní Slamník přesunutý

Datum konání
Typ

Tradiční podzimní hudební mejdan Na Slamníku bude letos dříve než v listopadu. Jako hosty jsme si pozvali výbornou písničkářku a bytůstku Janu Štromskou a legendární kapelu Cuprum. Kvalita večera je tedy zajištěna, doražte.

Více

Killer Queen /UK/

Datum konání
Typ

Nejlepší britská Queen show poprvé v ČR! Na jaře 2021 do ČR poprvé zavítá projekt Killer Queen z Londýna, který nabídne bezmála dvě hodiny největších hitů od legendárních Queen. Ve čtvrtek 4. března potěší fanoušky v brněnském Sonu, v sobotu 6. března 2021 pak zahrají ve Velkém sále Lucerny v Praze. Formace Killer Queen vznikla v červnu 1993 a již během dvou následujících let získala masovou popularitu v domovské Británii. V roce 1999 byla skupina oceněna jako Worldwide Best Tribute Band. V dalších letech dobyli podia po celé Evropě a USA, a to včetně velkých sálů a stadionů, jako např. Ahoy Stadium, Waverly Stadium, Brighton Centre, Red Rocks Arena, Austin City Limits, Nottingham Motorpoint Arena a další. Rok 2019 byl pro kapelu milníkem a dosud nejúspěšnějším rokem. Absolvovali beznadějně vyprodané turné napříč USA včetně zastávek v Red Rocks Arena a Austin City Limits. Jejich show v Huntingdon Paramount Theatre se stala Koncertem roku. V listopadu 2019 navštívili v rámci evropského turné také Bratislavu, kde se uskutečnily rovnou dva koncerty. V diáři pro další roky jim data rychle mizí, v roce 2020 se chystají na devítitýdenní tour po USA, vystoupí na obřích koncertních podiích a festivalech v UK i různě po Evropě. Zpěvák Patrick Myers říká: „V roce 2021 se vrátíme do Red Rocks, budeme tam už počtvrté. Být pravidelným hostem v této hale je pro nás opravdu pocta, a vyprodat ji ještě větší! Na tom podiu vystupovali Beatles, U2, Springsteen nebo Dylan. Má to tam fakt své kouzlo.“ Nenechte si ujít! Více informací o show https://www.killerqueenonline.com/

Více

Syrový tóny a Původní Bureš

Datum konání
Typ

Syrový koncert s kapelou Původní Bureš.

Více

STREAM MUST GO ON - VOLUME 3

Datum konání
Typ

Stream Must Go On! Živé koncerty jsou stále v nedohlednu. A proto streamujeme dál. Tentokrát punk rock a rock´n´roll, v těch nejlahodnějších podobách. Dva večery, 8 statečných kapel – věrných sedmičkářů, s top zvukem (pan Kuře) i obrazem (AVC CVUT). Při přestavbách rozhovory pod hlavičkou profíků Kids And Heroes Magazine. Pokud budete chtít klub podpořit, budeme vám nesmírně vděční, stačí zakoupit virtuální vstupenku v libovolné výši na Goout.net. Pomůžete i sdílením a zvaním přátel. Stream bude od neděle 14.3 zdarma ke shlédnutí komukoliv a kdykoliv až do skonání internetů. DĚKUJEME VÁM! S vámi to dáme! PÁTEK 12.3.2021, 19:30 Tickets: https://goout.net/cs/listky/beneficni-stream-pro-sedmicku/whbi/ GIRL ON HORSE https://www.facebook.com/girlonhorse Páteční večer otevře mladá krev z garážového podsvětí Mělníka. Rock´n´Roll Garage Punk Rock, od každého ždibec, dohromady pěkně peprný kulový blesk – volume doprava, tři figury jako rozbušky, co se na pódiu odjistí a záhy vybuchnou. Poprvé, ale určitě ne naposled, živě (neživě) na 007! ODD BOYS https://www.facebook.com/oddboysprague Tak pozor. Tady bude jedna exkluzivní a pěkně vypečená premiéra. Hochy po očku už nějaký čas sledujeme. Ex Eastern Star, Bad Taste, Try Hards. Už to zní jako škandál! Aktuálně chystají první 4 skladbový demáč. A tak my se moc těšíme na garage punk rock (jistě lubricated like a fox) na živo, respektive přes ty internety. SOUR BITCH https://www.facebook.com/sourbcz Holky slaví 13 let od svého vzniku! To, kam to s kapelou dotáhly, je neuvěřitelné. Každý jejich koncert bere dech. Beze srandy, ony jsou světové! Našli tu nejlepší kombinaci punku, rocku, rock and rollu, ale i underground popíku. Celý to dohromady funguje v každičkým šroubku. Kabriolet, slunce pálí, vítr v nekonečně dlouhých vlasech, černý brýle musí být, drink, cígo a jízda tvýho života. Kick Ass Dámská Jízda! THE GANGNAILS https://www.facebook.com/thegangnails This is Baron Prášil kurňa skvělej Rock and Roll! Veteráni na scéně, since 2000, ovšem hoši stále duchem mladí, hudební invencí i odolností jater taktéž. Sestava pozměněna, nová deska na dohled i na omak, už je moct rozjet živé koncerty a zahltit publikum jednou peckou za druhou. Tak do té doby alespoň on lajn ochutnávka, pěkně s tanečkem přes tři pekla, punk, rock and roll, rockabilly, psychobilly, námořnický blues a kdo ví co ještě pánové hodí do placu. Každopádně to umí házet skvěle!

Více

STREAM MUST GO ON - VOLUME 4

Datum konání
Typ

Živé koncerty jsou stále v nedohlednu. A proto streamujeme dál. Tentokrát punk rock a rock´n´roll, v těch nejlahodnějších podobách. Dva večery, 8 statečných kapel - věrných sedmičkářů, s top zvukem (pan Kuře) i obrazem (AVC CVUT). Při přestavbách rozhovory pod hlavičkou profíků Kids And Heroes Magazine. Pokud budete chtít klub podpořit, budeme vám nesmírně vděční, stačí zakoupit virtuální vstupenku v libovolné výši na Goout.net. Pomůžete i sdílením a zvaním přátel. Stream bude od neděle 14.3 zdarma ke shlédnutí komukoliv a kdykoliv až do skonání internetů. DĚKUJEME VÁM! Tickets: https://goout.net/cs/listky/beneficni-stream-pro-sedmicku/aibi/ HIPPIE CHIPPIES Nejdřív dlouhý seznam kapel, z jejichž útrob pochází členové nové skandální formace Hippie Chippes. Anyway, Dead Letters, Bezobav s obavou, THE OXX, New/Old, Cirguz, The Junk Food. Dále prozradíme něco z peprného koktejlu, co hoši v atomovém krytu namíchali. Nálož country, špetka punku, facka folku, filthy kytary, chřestýše, tamburína a kovbojské zpěvy. A na závěr doplníme scenérii. Route 66, truck s návěsem, oblak prachu za ním, přes silnici vítr pofukuje kutálející se trávu. Truck staví u zaplivanýho baru, kde pro partu zhýralců a šlapek hraje pět podezřelých zombie muzikantů.. no a show (nebo zápletka v tarantinovským filmu) může začít! KUNG-FU GIRLZ Ach ty Kung-Fu Holky. K Sedmičce už prostě patří. Za 10 let vytunili svoje prostopášné punk rockové orgie k dokonalosti. Vyždímali do nich luxusní pohodička melodie a riffy jako víno, ale taky svůj nekontrolovaný vztek a přesně mířené údery pěstí, tempo přesně tak akorát na uhnání jezevce v říji, svět punk rocku je v Čechách ještě stále v pořádku, díky vám hoši. Jo a kupujte jejich super novou desku, je to nehorázná jízda! ARROGANT TWINS Toto zpupné siamské hudební těleso nemá v Čechách obdoby. Totální kulervoucí master piece jen ve dvou lidech. Rock And Roll kousavý jako Piraňa, vtipný jako Fantozzi, stylově prezentovaný a na vysoké úrovni jako Profesionálové. THE ROCKET DOGZ Kam čert nemůže, nastrčí tyhle tři psychouše! Pražské elitní raketové komando The Rocket Dogz. Mazaným vysoko rychlostním Rock And Rollem válcují všechna možná i nemožná publika už 14 let. Atmosféra každého jejich živého koncertu se dá ihned při servírování nakrájet a osmažit na kůrčičku. Jsme si naprosto jisti, že vás předávkují svou energií i přes obrazovku.

Více

Koncert Fiannanu - St. Patrick Party

Datum konání
Typ

Pohodový večer s keltskou muzikou v českém znění. Místo je vhodné zarezervovat. Info: www.salmovska.cz Březnový koncert je spojen s oslavou irského svátku sv. Patrika. Kdo chce být stylový, přijde v zeleném :-)

Více