Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8
Veletrh líbeznického vzdělávání
9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Akce.cz


Vičis v Celetný w/Lights & Rebels

Datum konání
Typ

V Praze zahrajeme s dívčí kapelou Vičis. Budeme hrát svoje píšničky akusticky, na Vičis se můžete těšit v plný palbě. Jste srdečně zvaný, moc se na vás těšíme!

Více

Jediný klubový koncert k 10.výročí Malostranské Besedy

Datum konání
Typ

Legendární Divokej Bill zahraje jediný klubový koncert v roce 2020 v rámci oslav deseti let od znovuotevření Malostranské besedy.

Více

Šansony na tvrzi

Místo
Ledvinova 86, Chodov, 14900 Praha
Datum konání
Typ

Pravidelná šansonová setkání každou třetí středu v měsíci. Účinkují: Jana Rychterová, Zlatka Bartošková, na klavír zahraje Jiří Toufar a jako host dorazí moderátor, publicista a básník František Novotný. (Změna programu vyhrazena.)

Více

GBOB Czech Republic 2020

Datum konání
Typ

GBOB is the worldwide competition for bands playing their own songs, live. Winners around the world will all play live at the World Final, which happens in a different city every year, the previous ones being in London, Berlin, Oslo, Chiang Mai (Thailand), Kuala Lumpur (Malaysia). Win the national competitions and get to play live in the upcoming World Finals in Athens, Greece - before an international audience, and industry pros. All audiences will be able to vote 3 bands they want to win. This is an all-age event. Only food and non-alcoholic beverages will be served inside the venue. Bands and fans below 18 can join and attend the concert.

Více

VAMOS Tour

Datum konání
Typ

Už zase spolu! Po delší pauze vyrážejí opět spolu. Tentokrát se společnou písni Vamos, která se stala i názvem celého tour. Na deseti zastávkách navštíví Jakub Děkan Band a Kapela Pekař i vaše město . Minulý rok vznikl nápad na dlouho očekávanou píseň Pekaře a Jakuba Děkana a to na pracovní dovolené na Kanárských ostrovech. Proto Vamos- což v překladu ze španělštiny znamená “ pojď “. Nejen názvem Vás tedy zveme na jedno ze zaručených zážitku jarní sezóny u kterých nesmíte chybět. Jejich revírem je stage Jejich tempo je rytmické Jejich protivníci jsou noční recepční, zvukaři a pomalé barmanky Pánové z obou kapel jsou tu proto aby vás bavili.Vamos - všichni z jedný bandy

Více

FOGGY DUDE (cz), CHIP&CO. (cz)

Datum konání
Typ

Mejdan ke svátku sv. Patrika ve strahovském Klubu 007. Tahle párty by nemohla být bez domácích Foggy Dude a jejich spřátelené skupiny s irskou duší - Chip&Co. St. Patrick's party at Strahov Club 007. This party couldn't have been without the domestic Foggy Dude and their friendly company with the Irish soul - Chip & Co.

Více

ERIK TRUFFAZ QUARTET-Rachot2020

Datum konání
Typ

Eik Truffaz Quartet se vrací s novým albem a zbrusu novým zvukem. Lune Rouge tour2020 . Na albu Lune rouge se francouzský jazzový trumpetista vydává novým směrem. JednakTruffaz ve studiu v mnohem větší míře než dřív využil analogové syntezátory a jednakprodukci desky svěřil mladému bubeníkovi Arthuru Hnatkovi, jehož odlišný styl se donahrávky výrazně otiskl.

Více

Koncert Fiannanu - St. Patrick Party

Datum konání
Typ

Pohodový večer s keltskou muzikou v českém znění. Místo je vhodné zarezervovat. Info: www.salmovska.cz Březnový koncert je spojen s oslavou irského svátku sv. Patrika. Kdo chce být stylový, přijde v zeleném :-)

Více

DON AIREY BAND s programem COLLOSSEUM II

Datum konání
Typ

Klávesista Deep Purple Don Airey přijede do Čech zahrát unikátní program Colloseum II ! Hudební historie zná skupinu Colosseum jako pionýry Anglického progresivního rocku, jazz rocku, míchají blues s rockem a jazzovými improvizacemi. Kapelu založili v roce 1968 bubeník Jon Hiseman společně s tenorsaxafonistem Dickem Heckstall-Smithem. Oba se znali z dřívějších hudebních těles a potkali se právě v roce 1968 v kapele John Mayall's Bluesbreakers. První etapa Collossea vrcholila v roce 1971 dvěma studiovými alby a koncertním záznamem. Kapelník Jon Hiseman se k projektu vrátil v roce 1975 s novou sestavou a novým soundem, který znatelně přitvrdil kytarista Gary Moore. Na basovou kytaru byl první dva roky angažován Neil Murray a později John Mole, post klávesového hráče obsadil Don Airey. Slavný klávesák a skladatel, aktuální člen Deep Purple je v Čechách jako doma. Stalo se už milým pravidlem, že svou tvorbu prezentuje každým rokem na krátkém turné se svou sólovou kapelou. Nejbližší sólové turné Dona Aireyho a jeho přátel k nám přinese ojedinělý program. Playlist bude sestavený ze tří desek formace Collosseum II,na kterých se Don Airey autorsky i hráčsky výrazně podepsal - Strange New Flesh (1976), Electric Savage (1977) a War Dance (1977). Fanoušci se mohou těšit na našlapanou muziku i díky hvězdné doprovodné kapele slavného klávesisty. Klávesy - Don Airey (Deep Purple, Ozzy, Rainbow, Gary Moore) Kytara – Simon McBride (Ian Gillan, Sweet Savage) Bicí – John Finnigan (Bad Manners, Beyonce, Ian Gillan...) Basa- bude známo později Don Airey (vlastním jménem Donald Smith) začal hrát na klávesy v sedmi letech a ve velkém hudebním světě se pohybuje od 70. let minulého století. Otisky své virtuozní hry zanechal na albech skupin Black Sabbath, Rainbow, Thin Lizzy, Whites...nake, UFO, Judas Priest nebo Saxon, spolupracoval také s Garym Moorem, Ozzy Osbournem, Adrew Lloyd Webberem a řadou dalších veličin světové hudby. Od roku 2002 je stálým členem kapely Deep Purple

Více