Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Akce.cz


ATMO music

Datum konání
Typ

ATMO music je hudební skupina, která vznikla v roce 2012 a skládá se ze dvou členů: Raper a textař Kryštof Peuker (Hank nebo Beef) a hudební producent Ondřej Turták (ODD). Jedná se o kapelu, která má na kontě jedenáct singlů, dvě desky, více jak 52 milionů zhlédnutí na YouTube a přes 100 tisíc odběratelů. Je součástí tvorby rappera Lipa , Sebastiana Navrátila , Jakuba Děkana a Chrise, kde se podílí na produkci a textech. Oba členové kapely pocházejí z Liberce a tvorba vychází původně z rapu, ale je zasazena do melodických písní, které mají převážně zpívaný refrén. Jejich nejznámější díla jsou písně Valerie , Ráno a Andělé . Singl Andělé se dokonce stal na krátkou dobu druhým nejhranějším singlem v Česku.

Více

I´M A SLOTH (at), THE HEROINE WHORES (de), RED TORCH (cz)

Datum konání
Typ

út 19.02.2020 | 19:00 @ Klub 007 Strahov Chaloupeckého 7, 169 00 Praha/CZ presented by Silver Rocket Records | www.silver-rocket.org ♥ The Heroine Whores ♥ Grunge/Riot Grrrl/Punk from Leipzig, Germany. • https://theheroinewhores.bandcamp.com/ • https://www.facebook.com/holysluts90s ♥ I'm a Sloth ♥ is an energetic grunge/punk trio from Vienna/AT. In February they'll release their brand new EP "My Body Is My Capital". Apart from that they played shows with KURT COBAIN's bosom buddies MUDHONEY and TAD DOYLE, supported underground legend LYDIA LUNCH feat. Weasel Walter & Bob Bert (Ex-Sonic Youth/Pussy Galore) and shared the Radio FM4-stage at Donauinselfest with NADA SURF. • https://imasloth.bandcamp.com • https://www.youtube.com/imasloth ♥ Red Torch ♥ Teenage Riot nestárne a nikde nestaví. Věčný garážový trio na sebe tentokrát vzalo podobu s názvem Red Torch a provází vás po všech špinavejch zkušebnách, kde vznikají zaplivaný hymny, který čekají na zvěčnění. "Čerstvá krev" je blbost, protože tahle krev nijak nekoroduje. A když se rozhlídnete kolem, vidíte pořád to samý - zesilovače, elektrický hudební nástroje, rezavej mikrofon. Tohle jsou tři kluci, který mají všechno před sebou. A nebo třeba nic - to je na tom to hezký. The future is unwritten. • https://www.facebook.com/theredtorch • https://redtorch.cz In collaboration with Österreichisches Kulturform Prag | Rakouské kulturní fórum v Praze

Více

Koncert v Modré Vopici

Datum konání
Typ

MALASHNIKOW (rock – grunge/CZ), OPERA (rock – progressive) Vstup 100kč

Více

Rychlík - Patrik Kovoladič

Datum konání
Typ

Ten to koncert je podle alba Rychlík který vyšlo dne 14.12. 2018. Na koncertě se můžete těšit na psíničky který některý znáte. Koncert se bude konat v KD Unijazz. těšíme se na vás.

Více

Křest CD Maják!

Datum konání
Typ

Sabina Ludányiová se svou pětičlennou kapelou pokřtí dlouho očekávanou desku Maják! Buďte svědky tohoto jedinečného koncertu a ponořte se do hlubin podmanivých písní s dech beroucí energií. Přijďte se pobavit, vychutnat si okamžik a povznést se nad starosti všedních dní. Společně s námi zahraje skvělá kapela Artmosféra, která večer odstartuje. Budeme potěšeni Vaší přítomností.

Více

3TEETH (USA) + support

Datum konání
Typ

Industriální 3teeth z Los Angeles, které jste měli možnost vidět v létě na vyprodaném koncertě Ministry se v únoru vrátí do Prahy v rámci samostatného turné, které je příslibem plnohodnotného koncertního setu. Těšit se můžete na průřez všemi 4 alby, ale největší pozornost bude věnována letošní novince "Metawar".

Více

Algiers (USA)

Datum konání
Typ

Členové Algiers tvořící spojnici Londýna, Atlanty a New Yorku už nechtějí jen nečinně přihlížet. Jejich druhé album s názvem The Underside Of Power je deskou odporu a hodlají s ní dobýt svět. Kvartet Algiers je hudebně ovlivněn celou řadou umělců. Hlásí se k Big Black, Wendy Carlos, Johnu Carpenterovi, Cybotron, The Four Tops, Portishead, Public Image Limited, Steve Reichovi a Nině Simone. V jejich hudbě rezonuje jižanský rap, severní soul, gospel, IDM, industriál, grime i italo. Album se nahrávalo většinou v Bristolu a duchovním rádcem se stal Adrian Utley z Portishead (ten také kapele půjčil celou řadu svých syntezátorů), dalšími technickými spolupracovníky byli Ben Greenberg (Uniform, The Men) a Randall Dunn. Titulní skladba zní jako by se spojili Suicide a The Temptations, je to chytlavý výbuch vzteku sahající do sedmdesátých let. Algiers jsou hudební odpověď na temnou dobu. Její pěst cítí nervozitu a je připravena k akci.

Více

MISTER MISERY (swe)

Datum konání
Typ

Metalové kvarteto MISTER MISERY se vydává se svým debutem na turné a zastaví se také v Praze! Jeden z nejslibnějších nováčků v metalové muzice se chystá se svým debutovým albem „Unalive“ na turné, aby celému světu ukázali svůj hudební talent a hlavně dokázali, že metal a rock stále žije! Fanoušci se mohou těšit na 14 koncertů v rámci Německa, Francie, České republiky, Rakouska a Švýcarska. MISTER MISERY je čtyřčlenná metalová kapela z ulic Stockholmu, kterou v únoru 2018 založil zpěvák Harley Vendetta a kytarista Alex Nine. Smícháním energetických riffů s výraznými sbory a rvoucích kytarových sól se kapele podařilo vytvořit pořádný humbuk v undergroundové metal komunitě! Jejich zbrusu nová debutová deska »Unalive« odráží nejen emoce, ale i usilovnou cestu plnou nástrah, kterou si členové kapely prošli, včetně smrti, vězení, drog, opuštění či chudoby. Díky každé individuální zkušenosti dokázala tato čtveřice proměnit své útrapy v něco inspirujícího, dokázali znovu vstát ze dna a dát život tomu, čemu nyní říkají MISTER MISERY. Pusťte si jako ochutnávku nový singl 'My Ghost': https://www.youtube.com/watch?v=ccxbK4ZVUeg Hororoví MISTER MISERY se v rámci The Unalive Tour zastaví také v Praze a to 21. února 2020 v Klubu 007 Strahov. A bude to nářez, tak buďte u toho! PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN V PONDĚLÍ 7.10. VE 12:00 HOD. https://www.facebook.com/mistermiseryband/

Více