Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Akce.cz


LUBOŠ POSPÍŠIL 70 & HOSTÉ

Datum konání
Typ

LUBOŠ POSPÍŠIL, JEDEN Z DOYENŮ ČESKÉHO ROCKOVÉHO PÍSNIČKÁŘSTVÍ OSLAVÍ SEDMDESÁTINY NA DVOU KONCERTECH V PRAZE A BRNĚ. Matador české hudební scény s hlasem, který si nespletete, oslaví sedmdesátiny se svou o generaci mladší, věrnou kapelou 5P. Zatím největší koncert v novodobé kariéře Luboše Pospíšila proběhne ve středu 14.10. 2020 v pražském Lucerna Music Baru. Gratulovat a zahostovat přijdou spříznění vrstevníci i mladší muzikanti. Protagonistův jedinečný tenor doprovodí jako vždy kapelník a klávesista Ondřej Fencl, kytarista Mirek Linhart, bubenice Pája Táboříková a baskytarista Martin Štec. Výjimečný koncert plný hudebních barev bude koncipován jako průřez bezmála padesátiletou kariérou zpěváka, a tak je jasné, že dojde i takové hity jako Tenhle vítr jsem měl rád, Jekyll a Hyde, Kráska v nesnázích nebo Tak vznikla zem. Půjde o koncert, který si prostě nemůžete nechat ujít!

Více

68. ETNO

Datum konání
Typ

Více

HELLOWEEN (DE)

Datum konání
Typ

Heavymetalové legendy HELLOWEEN přivezou v říjnu do Prahy své nové studiové album. ULTIMATE HELLOWEEN PARTY bude pokračovat!

Více

Koncert

Datum konání
Typ

rezervace doporučena

Více

DORYS a NAHÝ ŠEPOT v klubu Na slamníku

Datum konání
Typ

Dvojkoncert kapel Dorys a Nahý šepot

Více

Levellers / UK

Datum konání
Typ

Levellers se vrací do Prahy a přivezou s sebou zbrusu nové album Peace, které vychází 14. srpna! Jejich poslední pražský koncert byl vyprodaný, tak si pospěšte s nákupem vstupenek.Peace vyjde téměř 8 let po jejich posledním albu s originálními písněmi s názvem Static On The Airwaves, které vyšlo v roce 2012. Můžete se těšit na 11 elektrizujících písní, které jsou ostrou reakcí na svět, který se zdá být na hranici šílenství a sebezničení. Životní prostředí se vzpírá pod tíhou lidské ignorance, pravicoví demagogové šíří nenávist a strach napříč údajně civilizovanými národy a společnost a kultura jsou uvězněny ve spirále smrti, která se odehrává v reálném čase napříč sociálními médii.První singl z nové desky s názvem ‘Food, Roof and Family vyšel před několika týdny i s novým videoklipem, který konfrontuje zavádějící a klamavou taktiku, kterou média používají k marginalizaci zranitelných.  The Levelle

Více

NOVÝ TERMÍN!!! • Schrödingerova kočka • Intra [AT] • Ultima Radio [AT] • 16.10.

Datum konání
Typ

INTRA | www.intra-official.at Stoner rockové power trio z rakouského Linze v čele se zpěvačkou Biancou Ortner. Kapela, která dokazuje, že ostré kytarové riffy a bonhamovské bubnové patterny ještě zdaleka nejsou mrtvé. Ultima Radio | www.ultimaradio.at Psychedelický stoner rock, který kombinuje místa až Radioheadovskou zasněnost s úderností Rage Against the Machine. Silná riffotvorná role basové kytary je základem hutného zvuku, nad kterým se nese naléhavý hlas frontmana Zdravko Konráda. SCHRÖDINGEROVA KOČKA http://schrodingerovakocka.bandcamp.com Schrödingerova kočka je po letech již zavedenou stálicí české alternativy a návštěvníci Klubovny a Povaleče měli již nespočet možností nasát jejich místy srdceryvnou, místy repetitivní, ale přesto vždycky taneční hudbu. Vstupné: 150,- na místě.

Více