Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11
BAŠTĚCKÉ POSVÍCENÍ 2020
12
BAŠTĚCKÉ POSVÍCENÍ 2020
13
BAŠTĚCKÉ POSVÍCENÍ 2020
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Akce.cz

Akce.cz


Výroba hracích karet z 16.stol

Místo
V jirchářích 152, Nové Město, 11000 Praha
Datum konání

Tisk karet z linorytu – již připravené štočky Kolorování pomocí šablon nebo vlastní ruční kolorování Výroba reverzu karet technikou škrobového nebo stříkaného papíru Spojení líce a reverzu Výroba vlastní papírové krabičky na karty Kurz je vhodný pro zručné i méně zručné. přihláška předem nutná

Více

MĚSÍC ZDRAVÉ ŠESTKY 2020 – PŘEHLÍDKA VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT PO CELÉ PRAZE 6

MĚSÍC ZDRAVÉ ŠESTKY 2020 – PŘEHLÍDKA VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT PO CELÉ PRAZE 6 Měsíc Zdravé Šestky bude probíhat od 12. září do 10. října 2020. Během této doby můžete ZDARMA navštívit zapojené volnočasové a kulturní organizace a zkusit si nejrůznější zábavné aktivity. Je to ideální příležitost pro vás i vaše děti, abyste zjistili, co je baví. Rádi byste s dětmi vyzkoušeli plážový volejbal, squash nebo lezeckou stěnu? Nyní máte skvělou příležitost zjistit, co je to pravé pro vás či vaše děti. Program nenabízí jen sportovní vyžití, ale představuje i aktivity z oblasti vědy a techniky nebo zdravého životního stylu. Nebudou chybět ani hudební a taneční kroužky. Neváhejte a zapojte se také do akce „Měsíc Zdravé Šestky“. Vybere si určitě každý. Kompletní informace k programu a soutěži naleznete na www.zdrava6.cz.

Více

Týden denimu ve Fashion Arena Prague Outlet

Datum konání

Ve Fashion Arena Prague Outlet budou od 14. do 29. září probíhat speciální „Džínové dny“. Mimo to, že si nejoblíbenější módní denimové značky připraví neodolatelné nabídky, o víkendu 19. – 20. září bude pro členy věrnostního klubu speciální Denim Lounge. Členové klubu se tak mohou těšit na bezplatné služby krejčího, který bude upravovat džíny na míru, ale také na kreativní workshopy, během nichž si budou moci zákazníci své džínové kousky ozdobit podle svojí fantazie. Pro pány budo k dispozici profesionální barbeři, u kterých si budou moci nechat upravit vlasy a vousy. Dámám mohou specialisté upravit obočí.

Více

ALONE AGAINST ONE (cz), SQUARED CIRCLES (cz)

Datum konání
Typ

Naše podzimní krasojízda k EP Restoration Obligation pokračuje koncertem v legendárním strahovském klubu 007. A jako obvykle na to nebudeme sami. V Sedmičce si s námi zahrají vyznavači nemožného, kapela Squared Circles! https://www.facebook.com/SquaredCirclesOfficial/ https://www.facebook.com/AloneAgainstOne/

Více

DEATHSTARS (SWE)

Datum konání
Typ

DEATHSTARS zahrají v rámci svého Evropského turné k nové desce v PRAZE, MeetFactory!  Švédská industrial metalová kapela DEATHSTARS se na delší dobu odmlčela. Ovšem v loňském roce oslavili návrat kytaristy Cat Casina do kapely a cestu do povědomí fanoušků začali hledat svými nezapomenutelnými show na festivalech jako Wacken, Graspop či náš, Masters of Rock! Ano, smrtící glam rocková senzace DEATHSTARS je zpět! Vrací se po dlouhých čtyřech letech a už se nemůže dočkat, až vás znovu zasáhne svými zbrusu novými kousky! Kapela v současné době dokončuje práce na svém novém albu, následníkovi zatím poslední desky „The Perfect Cult“ (2014), které by se mělo objevit co nevidět! Mějte oči otevřené…deska může zaútočit každým dnem!  Kapela svůj návrat komentuje: "Jsme zpět! Po čtyřech letech dobíjení energie, s Cat Casinem zpátky v kapele a s maniakálním Nitrem na bicí, vám letos předvedeme jedno velké peklo! Seznamte se se znovuzrozenými DEATHSTARS!“! I vy, fanoušci v České republice, máte tuto možnost, neboť DEATHSTARS na vás pamatovali při plánování svého turné a jedna show patří také PRAZE, MeetFactory, a to 28.9.2020! Nenechte si to ujít! Vstupenky za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, můžete objednávat na www.mastersofrocxk.cz a v předprodejní síti Ticketportal!

Více

Spolektiv a svatý Václav v Balbínce

Místo
Balbínova 323, Vinohrady, 12000 Praha
Datum konání
Typ

Prostorem malá, ale duchem velká hospůdka s atmosférou bude hostit skupinu Spolektiv už poněkolikáté. Místo, kde hrají Ivan Hlas, Vladimír Merta, Jan Spálený, Jiří Schmitzer, Ivo Jahelka, Samson, Luboš Pospíšil i Laco Deczi. Jsme rádi, že se po páté můžeme zařadit mezi účinkující a v pondělí 28.9.2020 o státním svátku s Vámi oslavit Václavův svátek.

Více

Písničkářský večer: Šťastný - Niklíčková - Šitavanc

Datum konání
Typ

Trojkoncert písničkářů Milana Šťastného (Ostrava), Davida Šitavance (Nymburk) a Saši Niklíčkové (Mladá Boleslav). Večer plný písniček, humoru a poezie. Večerem bude provázet a jednotlivé výstupy proloží svými verši plnými laskavého humoru Jan Beran, autor úspěšné básnické sbírky Jmeninář.

Více

Animé + Jan Jelen Band

Datum konání
Typ

Druhý z řady konzertů našeho velkolepého turné, tentokrát v Brně čech! Je to tady přátelé. Naše zřídka vystupující sdružení přátel kávy a hudby se vrací na konzertní podia, aby se potěšilo. Tentokrát se bude se jednat o společné vystoupení s kapelou Jan Jelen Band, se kterou nás nesvedl dohromady nikdo menší, než sám život. Můžete jej proklínat, můžete s ním nesouhlasit anebo taky můžete hrát hudbu. Tito kumpáni a vypravěči příběhů šumavských hvozdů a jihoplzeňských poříčí, s baskytaristkou vyjímečnější než by si sama mnohdy přála, oplývají schopností nalézat světélka naděje v temnotách, do kterých se mnohdy dostanete, jste-li sami k sobě upřímní. A to je něco pro nás! Několik vuřtů hodně pepřovatých! Bude to krásný večer a vy můžete být s námi. Animé www.anime-music.cz www.facebook.com/Anime-113521959900 www.youtube.com/playlist?list=PLppxNEZ-cPKuy1kAL1PSKryioqDtKPMyy Jan Jelen band www.facebook.com/janjelenband www.youtube.com/channel/UCahUJXqRSmbn0Al_hX6tikQ

Více

SUDY POTU U VESELÉ KOZY

Datum konání
Typ

SE SUDY U VESELÉ KOZY SE LÉTO DOKULÍ DO KÝŽENĚ OPOŽDĚNÉHO KONCE!

Více

Datum konání
Typ

Více