Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Akce.cz


5 Seconds Of Summer: NO SHAME 2020 TOUR

Datum konání
Konec
Typ

Kapela 5 Seconds Of Summer, kterou tvoří Luke Hemmings (zpěv, kytara), Michael Clifford (zpěv, kytara), Calum Hood (zpěv, baskytara) a Ashton Irwin (zpěv, bicí), funguje již od roku 2011 a za tu dobu se vyprofilovala mezi nejúspěšnější australské kapely posledních dvou dekád. Během svého velkého světového turné zavítá i do Evropy a jednou z jejích zastávek bude i naše hlavní město!

Více

Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl akusticky

Datum konání
Konec
Typ

Akustické vystoupení legend českého rocku

Více

Punkový narozeniny 34 a 1/2

Datum konání
Typ

Punková oslava mých třicetčtyřiapůltin a předčasné přivítání jara...

Více

Jazz Dock / BS

Datum konání
Typ

https://www.jazzdock.cz/cs/koncert/the-bladderstones-11

Více

Představení Poslední ze žhavých milenců v divadle ABC

Místo
Vodičkova 699, Nové Město, 11000 Praha
Datum konání

Skvělí herci Simona Stašová a Petr Nárožný se 3.6. 2020 od 19 hodin výjimečně představí v Divadle ABC ve hře Poslední ze žhavých milenců. Komedie patří mezi nejúspěšnější díla známého amerického autora. Řadu sezón se těšila velké divácké přízni na Broadwayi. Skvělá je již svým námětem a přímo dokonalá díky mistrným dialogům. Starší majitel rybí restaurace v New Yorku se po sedmadvacetiletém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: „Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!" Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky. Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala autora k napsání komedie, při které se baví a smějí diváci bez rozdílu věku. Je jen otázka, zda životní poznání majitele rybí restaurace v Americe je pro starší pány varováním nebo naopak, povzbuzením pro nová dobrodružství. Výtěžek z představení bude věnován na konto benefiční sbírky AKCE CIHLA a využijeme ho na opravy a vybavení Chráněných bydlení a Sociálně terapeutické dílny v obci Slapy.

Více

Jan Burian

Datum konání
Typ

Předprázdninová Kulturní ozdravovna je tu znovu s porcí písniček, životních postřehů a zajímavých zážitků.

Více

Dvouhlavej kluk, Filip Celar

Datum konání
Typ

Dvouhlavej kluk je písničkář původem z pražského Jižního města. Hraje indie folk inspirovaný poezií a alternativní scénou. V roce 2019 vydal debutové album „Věci, který lidi dělaj,“ které produkoval Dominik Zezula. Na podzim letošního roku se chystá vydat novou desku „Básníci,“ na songy z ní se ale naživo můžete těšit už teď.- - -Filip Celar, kytarista a písničkář, ve svých textech nabízí pohled jak do svého nitra, tak na současný svět. Melodiku slov doprovází jeho akustická kytara i další hosté. Tentokrát ho doplní na violu Eliška Fürst.

Více

Divadlo Kámen: Přesně 42 zubů

Místo
Nekvasilova 625, Karlín, 18600 Praha
Datum konání

Divadlo Kámen zve na futuristickou jízdu na STARYM REZAVYM VEJFUKU! Hra je inspirována románem Svatá kniha vlkodlaka, kterou napsal Viktor Pelevin - www.divadlokamen.cz.Hra je novým futuristickým kabaretem, pohádkou, rituálem, groteskou, poezií. Hra je o lidských bytostech převtělených do lišek a vlků, o liškách a vlcích převtělených do lidí. Hra je o lidských a zvířecích pudech, o lidských a zvířecích slabostech, o vymoženostech doby a o jejich slabinách, o kvalitě a kvantitě strojů, které možná ani nepotřebujeme. A také o tom, že šťastné konce pohádek jsou vždycky relativní...V bezprašné industriální krajině duše žijí nepravé lišky a nepraví vlci, zmítá se v ní automobilový průmysl a odehrávají se magické rituály. Přesně 42 zubů je šíleně rychlá noční jízda doprovázená (ne)dobrovolnou exkurzí do obdivuhodně organizovaného výrobního závodu, abstraktním obrazem, totemickým rezavým vejfukem, vytím a provedením 17 713 zázraků.Tvůrčí a herecký tým:výchozí román: Viktor Olegovič Pelevinstruktura a scénář: Petr Odo Macháčekobraz: Jindřich Lerchfoto obrazu: Šárka Těšíkkostýmy: Monika Piecuch Roženkovávejfuk obstaral: David Řeřichajednají lišky: Lucie Zachovalová, Noemi Purkrábková, Zdeňka Brychtová, jednají vlci: Miroslav Paulíček / Jára Šimek, Vít Macháček, Vladimir Benderski houslemi vyje: Adéla MacháčkováVíce: https://divadlokamen.cz/presne_42_zubu_std

Více