Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Akce.cz


Orient + V.P.O.ho

Datum konání
Typ

Koncert legendární pražské kapely Orient se zbirožskými V.P.O.ho http://www.orientrockpraha.cz/ https://www.facebook.com/V.P.O.ho

Více

Koncert

Datum konání
Typ

Více

Vycpaná Dáša u Prince Miroslava

Datum konání
Typ

Vystoupení kapely v novém složení, propagace CD Zahrajeme věci z nového CD a jako bonus přidáme pár nových kousků, které jsme pro vás připravili.

Více

Bright Eyes / US

Datum konání
Typ

Bright Eyes se po mnohaleté pauze vracejí na světová podia a nebudou chybět ani 19. 8. v Lucerna Music Baru. Vstupenky v prodeji od pátku 21. února 10:00. PLUS1: Bright Eyes uzavřeli partnerství s PLUS1.org, takže 26 Kč z každé vstupenky půjde organizacím přinášejícím důstojnost a spravedlnost potřebným. Více na www.plus1.org. Obrovský katalog Bright Eyes přesahuje žánry. Vyberte si – vibrující folk, elektrifikovaný rock nebo zvonivé country. Skvělé písničky a muzikantské mistrovství. V roce 2020 se Bright Eyes vracejí, jako kapela pod indie gramofirmou Dead Oceans. V časech nejistoty a otřesů globálních a osobních světů se Oberst, Mogis a Walcott spojili ve jménu úniku i konfrontace. Pro Bright Eyes je návrat něčím přirozeným, pokračováním jejich zásadního přátelství – pilíře skupiny. Jako by se Bright Eyes vraceli domů. Rok 2020 je naplněn mnoha výraznými výročími Bright Eyes. Album Fevers and Mirrors vyšlo před 20 lety v květnu, zatímco deskám Digital Ash in a Digital Urn a I’m Wide Awake It’s Morning bylo letos v lednu rovných patnáct. Ta druhá je mistrovské autorské dílo – vyšla za vlády prezidenta Bushe, během války v Iráku. Oberst zpívá o mrtvých vojácích, televizních skřetech, bezedné americké chamtivosti, boji o to, jak porozumět světu a sám sobě. V roce 2011 vyšlo dosud poslední, deváté album Bright Eyes nazvané The People’s Key, jako předznamenání dlouhé pauzy. Klíčoví členové Bright Eyes – Oberst, multiinstrumentalisté Mike Mogis a Nathaniel Walcott se pak věnovali vlastním projektům či spolupráci s jinými umělci.

Více

Syrový tóny a Listopad

Datum konání
Typ

Syrový koncert s kapelou Listopad.

Více

ARÉNA - Kain ,,Goodbye in better times"

Datum konání
Typ

Komunisti nám toto datum nikdy nepovolili hraní,tak si to užijeme, i když už nám zase vládnou soudruzi

Více