Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a postávání u svařáčku
2 3 4 5
Mikuláš na návsi 5.12. 2019 od 17 hodin
6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Akce.cz


Mňága a Žďorp - křest alba

Datum konání
Konec
Typ

Mňága a Žďorp vydává album Třecí plochy. Prvním singlem jsou Kanárci v klecích, otvírákem předělávka J.A.R.   Mňága a Žďorp vydává 7. 10. své v pořadí čtrnácté studiové album nazvané Třecí plochy. Obsahuje 12 písní a otvírákem je předělávka písničky Je to nejistý od J.A.R. Po úspěšné spolupráci na albu Třínohý pes se kapela znovu rozhodla natáčet s producentem Milanem Cimfem. Třecí plochy kapela nahrála v květnu ve studiu Sono. Některé písničky se vyklubaly ze starších demáčů, jiné vznikly letos. Jak už název desky napovídá, ústředním tématem jsou vztahy. „Lásko, lásko je ne úplně vlídná rozchodová písnička, Atakdál je zase trošku skuhrací, ale řekl jsem si, že mám nárok na trochu přiblblé melancholie bez řešení na konci. A první singl Kanárci v klecích je o té vteřině, kdy někoho potkáte a všechno ve vaší osobní galaxii se změní a nedá se s tím vůbec nic dělat. Naštěstí. Láska je prostě nejvíc,“ přibližuje Petr Fiala. Kromě dvou coverů a závěrečného punkjazzového Svítáníčka má na triku všechny texty. Přijďte si užít prosincový dvoják do Lucerna Music Baru!

Více

ARCHSPIRE (CAN) | BENEATH THE MASSACRE (CAN) | VULVODYNIA (ZA) | INFERI (USA)

Datum konání
Typ

ARCHSPIRE jsou v tech-deathovém ranku bezesporu na špici a dostávají se pomalu do pozice neustále koncertující kapely jako kdysi ikoničtí Necrophagist. Loni ještě předskakovali Revocation, letos ARCHSPIRE už vrací úder jako headliner evropské verze Tech Trek tour. A sestava je výživná. Po šesti letech odpočinku se na scénu vrací BENEATH THE MASSACRE z Montrealu, těšit se však můžete ještě na africkou mašinerii VULVODYNIA a melodické divochy INFERI z “Nového světa”. Rychloprsťáci, připravte CPU, tahle sestava vám zaměstná všechny obvody.

Více

PROTIJED (cz), BRÜNNER TODESMARSCH (cz), KOSI IDINA (cz), M/R (cz)

Datum konání
Typ

Pushteek06 - deska Stres od PROTIJED Křest na strahovským kopci ve společnosti Brünner Todesmarsch Kosi Idina M/R Po skončení koncertu proběhne krátká dražba - pod taktovkou Ivana a Banána, jejíž výtěžek půjde na právní pomoc Klinice. https://coffeebreathrecords.bandcamp.com/album/protijed https://brunnertodesmarsch.bandcamp.com/ https://kosiidina.bandcamp.com/ M/R - překvápko Vstup: 161,- (pouze na místě)

Více

ABBA Mania /UK/

Datum konání
Typ

ABBA Mania z londýnského West Endu míří do ČR! Projekt ABBA Mania vznikl v roce 1999 jako pocta masivně populární švédské skupině, od jejíhož posledního vystoupení uplynulo přes 30 let. Dnes vysoce ceněná show ABBA Mania odehrála svá první představení v roce 2000. V roce 2003 soubor obdržel prestižní cenu Radia Regenbogen za nejlepší muzikál roku 2002 a během jednoho desetiletí zavítal snad do všech koutů světa. Před českým publikem měla ABBA Mania premiéru v roce 2017, kdy vyprodali brněnské Sono Centrum. Nyní se show vrací do Brna a poprvé vystoupí také v Praze. V rámci bezmála dvouhodinové produkce uslyšíte všechny slavné písně skupiny ABBA – Waterloo, Money Money Money, Take a Chance, Mamma Mia, Fernando, Chiquitita, Winner takes it all, SOS, Super Trouper či Dancing Queen. Atmosféru představení umocní speciální projekce, dekorace a dobové kostýmy. Obsazení: Zpěv: Tamsin Stewart (Agnetha), Cleo Caetano de Souza (Anni-Frid), Duncan Walsh-Atkins (Benny), Justin Brett (Bjorn) Doprovodná skupina: Dan Hall (baskytara), Anders Rye (kytara), Paul Gregory (bubny)

Více

Abba Mania /UK/ v Praze

Místo
Vodičkova 704, Nové Město, 11000 Praha
Datum konání
Typ

Projekt ABBA Mania vznikl v roce 1999 jako pocta masivně populární švédské skupině, od jejíhož posledního vystoupení uplynulo přes 30 let. Dnes vysoce ceněná show ABBA Mania odehrála svá první představení v roce 2000. V roce 2003 soubor obdržel prestižní cenu Radia Regenbogen za nejlepší muzikál roku 2002 a během jednoho desetiletí zavítal snad do všech koutů světa. Před českým publikem měla ABBA Mania premiéru v roce 2017, kdy vyprodali brněnské Sono Centrum. Nyní se show vrací do Brna a poprvé vystoupí také v Praze. Předprodej vstupenek startuje prostřednictvím služby GOOUT. V rámci bezmála dvouhodinové produkce uslyšíte všechny slavné písně skupiny ABBA – Waterloo, Money Money Money, Take a Chance, Mamma Mia, Fernando, Chiquitita, Winner takes it all, SOS, Super Trouper či Dancing Queen. Atmosféru představení umocní speciální projekce, dekorace a dobové kostýmy. Vše o projektu: www.abbamania.com Pozvěte své přátele na Facebooku

Více

Datum konání
Typ

Více

Five Leaf Clover & Hedgehog Eyes – Tradiční Vánoce s Ovcí

Datum konání
Typ

Ovce všude kam se podíváš! Stejně jako každý rok od prosince 2014, i letos se setkáme nad tradičním vánočním punčem (čti whisky). Pište si to do diářů a adventních kalendářů, tohle už je jednoduše nutnost. Těšíme se na vás, však jste naši dárečci ♥ Vzájemně si nadělíme. Tak se koukejte objevit pod stromečkem, Ho ho ho! V tandemu Five Leaf Clover a Hedgehog Eyes se postaráme o to, abyste se rozhodně nenudili ;)

Více

Mňága a Žďorp - křest alba

Datum konání
Typ

Mňága a Žďorp vydává album Třecí plochy. Prvním singlem jsou Kanárci v klecích, otvírákem předělávka J.A.R. Mňága a Žďorp vydává 7. 10. své v pořadí čtrnácté studiové album nazvané Třecí plochy. Obsahuje 12 písní a otvírákem je předělávka písničky Je to nejistý od J.A.R. Po úspěšné spolupráci na albu Třínohý pes se kapela znovu rozhodla natáčet s producentem Milanem Cimfem. Třecí plochy kapela nahrála v květnu ve studiu Sono. Některé písničky se vyklubaly ze starších demáčů, jiné vznikly letos. Jak už název desky napovídá, ústředním tématem jsou vztahy. „Lásko, lásko je ne úplně vlídná rozchodová písnička, Atakdál je zase trošku skuhrací, ale řekl jsem si, že mám nárok na trochu přiblblé melancholie bez řešení na konci. A první singl Kanárci v klecích je o té vteřině, kdy někoho potkáte a všechno ve vaší osobní galaxii se změní a nedá se s tím vůbec nic dělat. Naštěstí. Láska je prostě nejvíc,“ přibližuje Petr Fiala. Kromě dvou coverů a závěrečného punkjazzového Svítáníčka má na triku všechny texty. Přijďte si užít prosincový dvoják do Lucerna Music Baru!

Více