Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7
Burza zájmových koužků v sobotu 7.9. 2019 od 14 hodin
8
9 10 11 12 13 14
Líbeznický vinný košt
Objízdná trasa ke sběrnému místu v sobotu 14.9. 2019
15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Akce.cz


Zmačkaná žena: Pražský křest CD

Datum konání
Typ

Křest druhého alba osobité písničkáři. Třešínkou večera bude kapela Panelákoví fotři.

Více

The Primitives Group

Datum konání
Typ

Další obrovská rocková legenda The Primitives Group u nás v klubu. Je nám ctí a těšíme se. Změna programu vyhrazena.

Více

Prosaďte své nápady s lehkostí a úspěšně

Místo
Gregorova 2115, Chodov, 14800 Praha
Datum konání

Seminář je určen těm, pro které je důležité umět správně prosadit své nápady a inovace, ať už u šéfa, kolegů, svých podřízených nebo v osobním životě. V průběhu semináře se dozvíte, jak mozek druhých vnímá a zpracovává naše nápady, proč tomu tak je, a jak s tím při jejich prosazení správně pracovat. Podrobnosti najdete na webu u předprodeje vstupenek.

Více

Skupinové bubnování s Petrem Šušorem

Místo
Jordana Jovkova 3427, Modřany, 14300 Praha
Datum konání

Každý má rytmus v sobě, jen má někdy problém ho sladit s rytmem ostatních. Skupinové bubnování vám pomůže najít společnou řeč. Bubnování má velmi pozitivní vliv na zdraví člověka: - uvolňuje stres, napětí, snižuje krevní tlak - navodí pocit pohody - propojuje pravou a levou hemisféru. Metoda Drum Circle k nám přišla ze Spojených Států, kde je velmi oblíbená již od 70.let. Navazuje ale na prapůvodní potřebu lidí po celém světě, a to je komunikace pomocí hudby. Kořeny Drum Circle tedy sahají na úplný začátek lidského společenství. Některé národy bubny nepoužívaly (např. Australané), ale setkání v kruhu, kdy spolu lidé rytmizovali, bylo společné všem kulturám. Tato technika, příbuzná muzikoterapii, se ve světě využívá jako volnočasová aktivita, prostředek relaxace a redukce stresu a forma skupinové terapie, mezi jejíž efekty patří například i posílení imunitního systému. Cena: 60,- Kč děti/ 120,- Kč dospělí/ 250,- Kč rodinné vstupné. Koná se 10:00 - 11:00 hod. Bubny jsou k dispozici. Rezervace nutná: jara@kc12.cz, tel: 778 482 787, www.kc12.cz https://www.bubnujeme.cz/ https://www.youtube.com/watch?v=0wRFoh8SSlg&t=9s

Více

Strakaté bajky - Sobotní pohádky pro děti

Místo
Jordana Jovkova 3427, Modřany, 14300 Praha
Datum konání

Pohádka o třech českých komediantech, kteří procestovali celou Francii, a teď přijeli k nám se svým představením „Strakaté bajky“. Kratičkými bajkami Vás nejen pobaví, ale přinesou Vám i mravní ponaučení. Komedianti pohotově střídají role i kostýmy zvířátek, na jejichž charakterech nastaví dětem zrcadlo lidských vlastností. Každá bajka končí ponaučením jasně pochopitelným pro dětského diváka. Pohádka rozvíjí dětskou fantazii i pomoci rytmických a snadno zapamatovatelných písniček. Děti se mohou těšit, že se do představení aktivně zapojí a domů si tak odnesou nejen zážitek z pohádky, ale i hlubší pohled na svět. Začátek: 15:00 hod. Vstupné: 70,- Kč za osobu. Prodej vstupenek začíná v den konání ve 14:30 hod. Rezervace míst je možná na: jara@kc12.cz, tel: 778 482 787. www.kc12.cz Koná se v KC12, J.Jovkova 20, Praha 4.

Více

Donny Benét / AU

Datum konání
Typ

Havajské košile, Elvisovy brejle, nohavičkové plavky a západy slunce na pláži. Sexy predátor z australského Sydney Donny Benét tentokrát přivážíi kapelu, aby nám interpretovali své srdce lámající disco hymny. V odkazu Giorgio Morodera s novým albem ‘The Don’ vydaným u Dot Dash/Remote Control Records. V loňském roce měl Don možnost již podruhé vystoupit na slovenském Pohoda festivalu a jeho skok vpřed byl doslova raketový – z malého stanu pro pár stovek fans až na hlavní stage pro několika tisícový dav. Mezinárodní umělec, který se svými hity projezdil Japonsko, Severní Ameriku i celou Evropu, se vrací do Prahy na fenomenální show ve smíchovském Futuru.   Vzhledem k současné situaci přesouvá Donny Benét celé své evropské turné na podzim 2020. Jeho pražský koncert ve Futurum Music Baru se přesouvá z 30. 5. 2020 na 15. 11. 2020, vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenky do 30. 6. 2020 vrátit v místě nákupu. Předem děkujeme za trpělivost a pochopení v této turbulentní době.

Více

Pocta sv. Cecílii XXIX Jiří Stivín a Collegium Quodlibet

Místo
Alšovo nábřeží 79, Staré Město, 11000 Praha
Datum konání
Typ

Tradiční koncert Pocta sv. Cecílii si během let získal řadu příznivců a stal se již očekávanou, listopadovou událostí, zmiňovanou již i v odborných publikacích jako každoroční svérázná kulturní akce. Letošní koncert Pocta sv. Cecílii XXIX. se koná v neděli 15. listopadu 2020 v 19,30 opět v prostorách Dvořákovy síně pražského Rudolfina. Pořadatelem a hlavním protagonistou je multiinstrumentalista Jiří Stivín. Vystoupí za doprovodu Collegia Quodlibet a hostů. Na programu jsou jak skladby barokní, tak improvizace a jazz. Nekonvenčním způsobem v sobě tento večer spojí mimořádný hudební zážitek s bezprostřední atmosférou, hravou improvizací a humorem. „Pro mě osobně je to vzácná příležitost jednou za rok se sejít s přáteli a posluchači, kteří fandí naší hudbě“, dodává k tomu Jiří Stivín.

Více

THALIDOMIDE (cz), DELUSION (cz), KLINGER (cz)

Datum konání
Typ

Sedmička loni oslavila krásných 50 let a vše se zdálo býti růžové. Letos zase jednou zabojuje o přežití. Rozhodli jsme se, ve spolupráci s českými kapelami, spřízněnými s klubem, uspořádat od května až do konce roku 2020 víkendové koncerty, abychom zkusili restartovat chod klubu a přežít tenhle zpropadený Korona rok. THALIDOMIDE. 27 let nám do kebulí tlačí nekompromisní DIY Hard Core Punk a protože oni rádi old school americký kapely, tak to je znát. Názory jasný jako facka, tempo turbo kvapík, nasazení jako kdyby to byla poslední show ever. A to my si vždycky pěkně na Sedmičce necháme líbit. DELUSION. Strakonická Hard Core Metalová galérka jako první very special guest večera. Povstali z popela Surface v roce 1995 a dodneška nesundali nohu z plynu. Jako vzteklej bagr před sebou hrnou delikátně vyváženou masu valivého hutného hard coru namixovanou s melodickýma vyhrávkami i rychlou nakopávačkou zadnic. Je to mazec, sorry jako. KLINGER. Přísný trutnovský komando, 3 roky na scéně a konečně premiéra na 007! Rychle až zběsile, syrově na dřeň, názory jasně ložený, střeva ctěných posluchačů zauzlovaný. V tomhle HC Punk fičáku nebude čas na dojetí. A to mají mazlíčkové rádi. https://www.facebook.com/C13H10N2O4 https://www.facebook.com/DELUSIONHC/ https://www.facebook.com/klinger161

Více

Mea Culpa Na Slamníku

Datum konání
Typ

Festivalový repertoár vlastních skladeb bude proložen několika českými i světovými covery - některých i v překvapivé úpravě.

Více