Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Akce.cz


Donny Benét / AU

Datum konání
Typ

Havajské košile, Elvisovy brejle, nohavičkové plavky a západy slunce na pláži. Sexy predátor z australského Sydney Donny Benét tentokrát přivážíi kapelu, aby nám interpretovali své srdce lámající disco hymny. V odkazu Giorgio Morodera s novým albem ‘The Don’ vydaným u Dot Dash/Remote Control Records. V loňském roce měl Don možnost již podruhé vystoupit na slovenském Pohoda festivalu a jeho skok vpřed byl doslova raketový – z malého stanu pro pár stovek fans až na hlavní stage pro několika tisícový dav. Mezinárodní umělec, který se svými hity projezdil Japonsko, Severní Ameriku i celou Evropu, se vrací do Prahy na fenomenální show ve smíchovském Futuru.   Vzhledem k současné situaci přesouvá Donny Benét celé své evropské turné na podzim 2020. Jeho pražský koncert ve Futurum Music Baru se přesouvá z 30. 5. 2020 na 15. 11. 2020, vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenky do 30. 6. 2020 vrátit v místě nákupu. Předem děkujeme za trpělivost a pochopení v této turbulentní době.

Více

Pocta sv. Cecílii XXIX Jiří Stivín a Collegium Quodlibet

Místo
Alšovo nábřeží 79, Staré Město, 11000 Praha
Datum konání
Typ

Tradiční koncert Pocta sv. Cecílii si během let získal řadu příznivců a stal se již očekávanou, listopadovou událostí, zmiňovanou již i v odborných publikacích jako každoroční svérázná kulturní akce. Letošní koncert Pocta sv. Cecílii XXIX. se koná v neděli 15. listopadu 2020 v 19,30 opět v prostorách Dvořákovy síně pražského Rudolfina. Pořadatelem a hlavním protagonistou je multiinstrumentalista Jiří Stivín. Vystoupí za doprovodu Collegia Quodlibet a hostů. Na programu jsou jak skladby barokní, tak improvizace a jazz. Nekonvenčním způsobem v sobě tento večer spojí mimořádný hudební zážitek s bezprostřední atmosférou, hravou improvizací a humorem. „Pro mě osobně je to vzácná příležitost jednou za rok se sejít s přáteli a posluchači, kteří fandí naší hudbě“, dodává k tomu Jiří Stivín.

Více

THALIDOMIDE (cz), DELUSION (cz), KLINGER (cz)

Datum konání
Typ

Sedmička loni oslavila krásných 50 let a vše se zdálo býti růžové. Letos zase jednou zabojuje o přežití. Rozhodli jsme se, ve spolupráci s českými kapelami, spřízněnými s klubem, uspořádat od května až do konce roku 2020 víkendové koncerty, abychom zkusili restartovat chod klubu a přežít tenhle zpropadený Korona rok. THALIDOMIDE. 27 let nám do kebulí tlačí nekompromisní DIY Hard Core Punk a protože oni rádi old school americký kapely, tak to je znát. Názory jasný jako facka, tempo turbo kvapík, nasazení jako kdyby to byla poslední show ever. A to my si vždycky pěkně na Sedmičce necháme líbit. DELUSION. Strakonická Hard Core Metalová galérka jako první very special guest večera. Povstali z popela Surface v roce 1995 a dodneška nesundali nohu z plynu. Jako vzteklej bagr před sebou hrnou delikátně vyváženou masu valivého hutného hard coru namixovanou s melodickýma vyhrávkami i rychlou nakopávačkou zadnic. Je to mazec, sorry jako. KLINGER. Přísný trutnovský komando, 3 roky na scéně a konečně premiéra na 007! Rychle až zběsile, syrově na dřeň, názory jasně ložený, střeva ctěných posluchačů zauzlovaný. V tomhle HC Punk fičáku nebude čas na dojetí. A to mají mazlíčkové rádi. https://www.facebook.com/C13H10N2O4 https://www.facebook.com/DELUSIONHC/ https://www.facebook.com/klinger161

Více

Mea Culpa Na Slamníku

Datum konání
Typ

Festivalový repertoár vlastních skladeb bude proložen několika českými i světovými covery - některých i v překvapivé úpravě.

Více

VLÁDA UTAHUJE NAŠI SVOBODU

Datum konání
Typ

KESTŘA uvádí 15. ročník Koncertu proti totalitě, nesvobodě a komunismu

Více

DIE HAPPY

Datum konání
Typ

Hádejte co? Známá německá čtveřice s živlem Martou Jandovou v čele, kapela DIE HAPPY nemá ani po 25 letech a více než 1200 odehraných koncertů dost. I když se vody kolem nich po vydání alba „Everlove“ (2014) trochu utišily, jsou stále plni energie a nadšení. A hádejte co? V dubnu jim vyjde nové album s názvem „Guess What!“, se kterou zase chtějí rázně otřást kluby v rámci turné „Guess What! Tour 2020“. A hádejte co? I jeden český klub se otřese v základech! DIE HAPPY představí své nové album také v PRAZE, Paláci Akropolis, a to 17. 11.! DIE HAPPY, to je pořád ten jejich skvělý popcore se silnými melodiemi a tvrdými riffy. A hádejte co? Ze čtveřice se stala pětice! Se svým dlouholetým přítelem Robertem Kernerem získali DIE HAPPY živou kytarovou posilu, a tak vám budou střílet riffy do uší stereo! A hádejte co? Bude to hodně hlasité a energické. Asi málokdo dokáže uniknout temperamentu a kouzlu fromtmanky Marty Jandové, která svým spontánním a vzrušujícím stylem dělá z každého koncertu naprosto jedinečnou událost, kdy nikdy nevíte, co zažijete a uslyšíte. A hádejte co?

Více

Koncert

Datum konání
Typ

doporučena rezervace

Více

Kabaret Původního Bureše

Datum konání
Typ

Každoměsíční seriál hostitelské kapely

Více