Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Akce.cz


CULT OF LUNA | Brutus | A. A. Williams

Datum konání
Typ

CULT OF LUNA nepatří mezi kapely, které by složily muziku a šly s ní mezi lidi. Představují celkovou vizi do detailu promyšleného konceptu. Jejich alba tak jsou zážitkem, který koncerty pro jejich vizuální promyšlenost posunují ještě o úroveň výš. Zvukový a světelný design, načasování i rozestavění na pódiu. Švédský sextet se na podzim s novou deskou skoro po šesti letech vrací do Prahy. No necháte si tohle představení ujít?

Více

SILVER ROCKET BLITZKRIEG FESTIVAL PRO SEDMIČKU

Datum konání
Typ

OTK, Lyssa, Prohra Praha, Unkilled Worker, Nesbitt´s Inequality, Aran Satan @ SILVER ROCKET SUMMER WINTER BLITZKRIEG FESTIVAL Když jsme v lednu začínali sérii Silver Rocket koncertů pro 50letou Sedmičku (NA ZDRAVÍ!!!), nenapadlo nás myslet na prosinec. Jenže prosinec je za chvíli tady – a jak sakra završit rok, kdy jsme každej měsíc na pódiu 007 viděli tolik skvělejch kapel? Naštěstí máme řešení – vlastně hned dvě. Za prvý – prosincovou akci spojujeme s naším každoročním Benefitem pro Klub 007: ano – stromeček, Santorrus, dárkování, DJ´s, tisíc piv atd. To ale zdaleka není všechno. Zdaleka ne! Za druhý – rozhodli jsme se udělat 7. prosince na 007 rovnou FESTIVAL. Ano, jde to. Šest kapel, šest zhruba desetiminutovejch setů, přestávky cca pět minut, blitzkrieg. To zvládneme, to zvládnete. A stejně – kdo dneska udrží pozornost víc než tři čtyři songy? Zahrajou kapely členů ÚV SRR. Sice jste je měli možnost vidět na některým z letošních 50letejch koncertů, ale nikdy ne v rámci dvouhodinovýho FESTIVALU. Takže SILVER ROCKET SUMMER WINTER? V podstatě jo. Těšte se na Lyssu, OTK, Prohra Praha, Nesbitts, Unkilled Worker a Arana Satana. A protože naše ksichty už znáte, prosincovej leták patří 007 Crew – bez těchhle lidí by nezávislá scéna v Česku byla nepoměrně chudší a šedivější… Díky, Silver Rocket

Více

D.I.J. Dryer & loopstation + DJs

Datum konání
Typ

DIJ DRYER • veteráni taneční elektroniky z Mladé Boleslavi, v nejsilnější sestavě s bubeníkem a baskytarou. Od pomalého tempa až po rovné beaty už od roku 1986. LOOP STATION • kapela vznikla na podzim 2011 náhodným setkáním beatboxera Swabika a zpěvačky Rebely Yelly. Swa bik feat . Rebela Yella mísí trip- hop, s breakbeatem, technem, dubstepem, punkem a funkem. 22:00 • DJs C'moii feat. Witty Rody (Leep Deep Dj's) D avid Vlk (Leep Deep Dj's)

Více

Předvánoční koncert

Datum konání
Typ

Předvánoční koncert

Více

Minifest v K2

Datum konání
Typ

Doražte na první K2 mini fest ???? K tanci a poslechu zahrají 4 kapely různých žánrů a máme pro Vás připravený i turnaj v šipkách o věcné ceny.

Více

Karel Kahovec a George & Beatovens

Datum konání
Typ

Pepíček říkal, že miluje Petra Nováka, tak jsme poprosili pana Kahovce s kapelou George & Beatovens, jestli by nezahráli a oni prosbu vyslyšeli...Moc se těšíme.

Více

Christian Löffler Live

Datum konání
Typ

Christian Löffler Live (DE) support: TBA promotér: Spectaculare​ Poté, co vydal své vysoce očekávané album Graal (Prolog), německý deep housový producent Christian Löffler oznamuje data svého evropského turné. ​

Více