Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Akce.cz


SNĚŤ (cz), FAÜST (cz), RATO TRISTE (sk/cz)

Datum konání
Typ

Další část námi pořádaných benefičních koncertů na podporu pro nás důležitých míst. INFUZE vol.4 tentokrát představí kapely hlučné, neurvalé a na poslech i pohled nepříjemné. Jendou z nich jsou mladé ryby v rybníce, které zaprodaly duši ďáblu. Tito pánové milují thrash metal a doom. Jejich otec je Tomáš G Válečník a říkají si FAÜST! Máme připravenou i drtivou nálož pro ty, co neholdují rychlým rytmům a Exodus vždy raději přepnou na CORRUPTED. Těšte se na kapelu RATO TRISTE, kteří hrají tak pomalu, že jejich členové se mezi přechodem z první noty na druhou stihli přestěhovat ze Slovenska do Prahy a po cestě nabrali i člena z BLUES FOR THE RED SUN. Poslední kapela je SNĚŤ, kde působí dva naši členové. Kapela má pro zatím potvrzený jediný pražský koncert, kde představí něco z nového materiálu pro připravovanou desku. Díky přípravám na nahrávání, kapela ani nemá v plánu více koncertovat, takže pokud máš rád prohnilej, středně tempej, přímočarej death metal a Vojtu v maskáčovym tílku, tak si na tutuhle srpnovou sobotu nic neplánuj.

Více

ANGEL OLSEN (US)

Datum konání
Typ

Na loňské nahrávce „All Mirrors“ nahradila Angel Olsen lo-fi zvuk z prvních dvou desek či elektronické kytary z třetí „My Woman“ smyčcovým tělesem, jemnou elektronikou a přímočarými emocemi. Výsledek stál za to – deska bodovala snad ve všech výročních žebříčcích (NME, Stereogum, Pitchfork, Guardian) a letos se tak Angel vrací na evropské podia ověnčená superlativy. Po třech letech si opět zahraje i v MeetFactory, její letní koncert má datum pondělí 24. srpna.

Více

Wotazník & InAction

Datum konání
Typ

18:00 Vstup 19:00 InAction 20:30 Wotazník

Více

Poslední koncert v Kainu 27.8.2020

Datum konání
Typ

Kdo nebyl na našem koncertě v Kainu, má jedinečnou a zcela jistě poslední možnost to napravit. Rock Club Kain, který se stal naší domovskou scénou, totiž končí! Už sedm let je naším partnerem při koncertě na konci prázdnin kapela Silent Session! Letos tomu nebude jinak...

Více