Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Akce.cz


BLUE ROCKET, PROFESSOR

Datum konání
Typ

Originální "Rocketrollová" skupina "Blue Rocket" působí na české hudební scéně již od roku 1997. Na jednom pódiu se už potkala s desítkami vynikajících českých i zahraničních kapel (Nazareth, SLADE, The Yardbirds, Live Fire & Ken Hensley (ex Uriah Heep), Molly Hatchet, Rednex, D-A-D, Čechomor, Blue Effect, Krausberry a další...) V roce 2015 skupina absolvovala tour se skupinou KABÁT, kde jí slyšelo a vidělo přes 130 tisíc diváků. Kapela má na svém kontě tři řadová alba, jedno live DVD, několik videoklipů (klip "Zley" se držel několik týdnů na 1. místě v CzechParádě TV REBEL) a některé její skladby zazněly v předních českých rockových rádiích. Poslední CD "Vařím si čaj" nahrála v roce 2016 ve studiu CITRON pod dohledem Yardy Helešice (ex Support Lesbiens) Můžete se těšit na večer nabitý energickým rockem, nápaditými texty a charismatickým zpěvem frontmana Marka Lepšího. Jako speciální host vystoupí kapela "PROFESSOR", která letos slaví 30 let své existence. Kapela hraje repertoár 60. a 70. let (Beatles, Deep Purple, klasický hardrock, rock'n'roll a blues)

Více

Jaroslav Uhlíř: Hodina zpívání s kapelou

Místo
náměstí Republiky 3, Nové Město, 11000 Praha
Datum konání

Písničkový pořad pro malé i velké uši Pro další „Hodinu zpívání“ si Jaroslav Uhlíř připravil pro své diváky opravdovou hudební lahůdku – koncertní program největších hitů, ve kterém vystupuje společně se skvělou doprovodnou kapelou v klasickém rockovém složení. Diváci se mohou těšit na nezapomenutelné písničky, které vytvořil Jaroslav Uhlíř převážně ve spolupráci se Zdeňkem Svěrákem – Holubí dům, Severní vítr, Není nutno a spoustu dalších.

Více

Michael Malarkey (USA)

Datum konání
Typ

Michael Malarkey (USA) support: TBA | vstupenky: 490 czk | promotér: Fource.cz Předprodej začne 24. července na fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.​ Americký herec a hudebník Michael Malarkey se vrací do Prahy s chystanou druhou deskou, kterou nahrával v Anglii. V klubu Roxy zahraje 25. ledna 2020 nové i starší písně. Malarkey se proslavil rolí upíra Enza v seriálu Upíří deníky, ale cítí se být hlavně hudebníkem.​ Po několikaletém působení v punkových kapelách vydal Malarkey předloni debutové album Mongrels, se kterým se žánrově přiblížil ke svým vzorům Leonardovi Cohenovi a Tomovi Waitsovi. „Vím přesně, co chci zpívat a své představy se snažím co nejvíc naplňovat. Nejsem ničí produkt,“ tvrdí Malarkey. Za největší inspiraci považuje knihu Na cestě od Jacka Kerouaca. Téma putování a hledání vlastní cesty proto zůstává přítomné i v aktuální tvorbě. Přestože se Malarkey považuje více za hudebníka, své herecké dráhy se nevzdává. V současnosti jej můžeme vidět v hlavní roli ve sci-fi thrillerovém seriálu Project Blue Book. „Moje hudební kariéra prorůstá do herecké a herecká do hudební,“ komentuje fakt, že jeho skladba Scars byla použita v Upířích denících. Společně s hereckou kolegyní Kat Graham z téhož seriálu si na natáčecím place vyměňovali demo nahrávky svých písní

Více

Kruton - Šeď strachostánků (vydání LP, CD a knižní předlohy)

Datum konání
Typ

Kruton (Metal / Praha) https://kruton-cz.bandcamp.com/ Blasphemer (Death-black / Sedlčany) https://bandzone.cz/blasphemer Třetí album kapely Kruton, Šeď strachostánků, vychází spolu se stejnojmennou knihou (Maťa nakladatelství) a to u Support underground. John Doe, hlavní postava následujících textů, chtěl žít svůj život. Stal se však pouhým odrazem upadající společnosti, její víry, jejího boha, jejího života – jak fyzického, tak duševního. Zanedlouho sami pocítíte vlezlou nicotu, kterou se donekonečna prodírá John Doe. Snad se pročtete do samotné souhry tónů, odstínů a rytmů. www.supug.cz www.mata.cz

Více

FishFest 2020

Datum konání
Typ

Každoroční výroční koncert + Kryštofova birthday party opět i v roce 2020

Více

Hard Volume Session

Datum konání
Typ

Výroční koncert k 19 letům trvání kapely Projekt Parabelum + B-day párty . Společný koncert kapel Projekt Parabelum, Status Praesents a Backfist!

Více