Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Akce.cz


LENNY KRAVITZ

Datum konání
Typ

Koncerty Lennyho Kravitze jsou pověstné svou energií a stejně tomu bude i při jeho návratu do České republiky po dvou letech. Monumentální světové turné „HERE TO LOVE“ bude trvat 2 roky a v jeho rámci vystoupí 30.6.2020 v pražské O2 areně.

Více

KISS: END OF THE ROAD TOUR 2020

Datum konání
Typ

Po epické a příběhové pětačtyřicetileté kariéře KISS v roce 2020 prodlouží své závěrečné turné END OF THE ROAD. V jeho rámci se ještě jednou vrátí i do České republiky, aby vystoupili v pražské O2 areně.Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří je viděli a poslední šance pro ty, kteří ne.

Více

Thom Yorke (UK)

Datum konání
Typ

Thom Yorke, britský hudebník, umělec a zpěvák proslulé kapely Radiohead, přiveze 12. července 2020 do pražského Fora Karlín svůj elektronický projekt Tomorrow’s Modern Boxes, společně s producentem Radiohead Nigelem Godrichem a Tarikem Barri, který ke koncertu bude obstarávat vizuální složku. Vstupenky za 1490 Kč budou k dispozici od pátku 18. října v 10 hodin v síti Ticketmaster a GoOut. Koncert přináší Charmenko CZ. Sleduj nás: www.instagram.com/charmenko_cz www.facebook.com/charmenkocz

Více

Datum konání
Typ

Více

Screaming for Vengeance!

Datum konání
Typ

- Judas Priest tribute - Historie praví, že na den 25. července připadá mnoho zajímavých událostí. Přes rok 1756, kdy Prusové vtrhli do Saska, proběhla bitva o Kavkaz, narodil se Matt LeBlanc (tak jak to de?) nebo Dani z Cradle of Filth, přišel perný letní den, kdy jsem se narodila já - Nespálená, za vedra zrozená, Matka Metalu, královna Instastories a prvních lidí - Majdíí ♥ Kdo mě zná líp, tak je mu jasný, že tohle bude chtít mejdan! Né hovno mejdan, našlapanou akci narvanou po koule tou nejlepší muzikou a bude od všeho něco Thrash metal je jasnej jak jasnost, ten vezmu útokem nejvíc. Naberu nějaký HC kapely, zfetovaný negry s kleštěma a led-lampou pro pana domácího a možná se objeví něco punkovýho, death nebo úplně něco co jakože FUCKt nečekáte :D Název akce "Screaming for Vengeance" nevznikl náhodou. Zkušeným se jistě vybaví album od Judas Priest z roku 1982 a ti ještě víc zkušenější ví, že Judas miluju a můžete se těšit, že tím pádem zazní nějaký covery, od špičky naší undergroundový scény (nejen ze Screaming for Vengeance) ♥ /,,/

Více

Letní slavnosti staré hudby: Alessandro Severo

Místo
Alšovo nábřeží 79, Staré Město, 11000 Praha
Datum konání

Velkolepým zakončením 21. ročníku Letních slavností staré hudby, jimž tentokrát doslova vládne urozenost a ušlechtilost, bude koncertní provedení Händelovy opery Alessandro Severo, která měla premiéru roku 1738 v londýnském King’s Theatre. Lsti, úskoky a intriky mocných – stejně jako jejich milostná dobrodružství či rodinné pikanterie – byly, jsou a vždy budou přitažlivým tématem a nevyčerpatelnou uměleckou inspirací! Umění má navíc onen blahodárný účinek, že konkrétní historickou situaci dokáže povýšit na nadčasový příběh a prodchnout jej nadpozemskou krásou... To je také případ opery Alessandro Severo z pera velikána hudebního baroka – Georga Friedricha Händela. Vynikající libreto podle arkádského básníka Apostola Zena vychází ze skutečného života posledního Severovce na římském trůnu, ovšem nelítostné 3. století našeho letopočtu obaluje laskavými ornamenty 18. století. Příhodně realistické je zpodobnění mladého císaře kontratenoristou, neboť skutečný Alexander Severus nastoupil na trůn ve 13 letech. Spletitý příběh prostoupený na jedné straně žárlivostí a pletichami, na straně druhé láskou, odpuštěním, velkodušností a loajalitou vrcholí ve šťastném souladu a blažené harmonii. Barokní orchestr Collegium Marianum v čele s Janou Semerádovou doprovodí šestici skvělých pěveckých sólistů – dvou hlavních úloh se ujmou vynikající italský kontratenorista Raffaele Pè (Alessandro Severo) a česká sopranistka Hana Blažíková (v roli Alessandrovy manželky Salustie, která v příběhu sehrává klíčovou roli, jak se na femme fatale sluší).

Více

ROCK TOUR 2020/2021 Bulldog & Trilobit-rock

Datum konání
Typ

Další ze zastváek našeho turné, tentokrát v Praze v kultovním klubu Modrá Vopice

Více

DĚDKOVO NALEZENINY

Datum konání
Typ

JIŽ TRADIČNÍ ZÁŘIJOVÁ PALBA NA POČEST DNE VÝSKYTU NAŠEHO DOBRÉHO KAMARÁDA DĚDKA BOČANOJC!

Více