Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Akce.cz

Akce.cz


Předchozí 1 3 7 14 20

Nedržte zobák – Open mic na Půlce Vol. 11

Datum konání
Typ

Jubilejní – jedenáctý !!! Přijďte si zahrát, zazpívat, poslechnout, podpořit. Vystoupit může každý. K dispozici bude mikrofon, zvukař, dobrá atmosféra, publikum, jack, prostor, bar. —– Just don’t keep silent – Come to Open Mic Volume 11 Sing, play, listen, drink, support. Everybody can be a star

Více

Red Nose a Eva Mišíková s partou E+Mausy zase spolu

Datum konání
Typ

Red Nose rozjedou své příběhy*písně*rock'n'roll na společném koncertu s E+Mausy k poslechu i tanci.

Více

GREEN SMÅTROLL (cz)

Datum konání
Typ

The Magnificent Seven! Naprostá špička tuzemského skinhead reggae, ska jazzu a rocksteady. Dech beroucí rebel symfonie, co roztančí střevíce i solnému sloupu. Green Småtroll jsou vždycky spektakulární hudební zážitek. Těšíme se na další show - POZOR - na jejich JEDINOU podzimní pražskou show! After Super Ska Hits Party DJ Maykl! PŘEDPRODEJ - https://goout.net/cs/listky/green-smatroll/lwrj/ https://www.facebook.com/GreenSmatroll http://bandzone.cz/greensmatroll

Více

JAZZ klub Tvrz: At Eas trio

Místo
Ledvinova 86, Chodov, 14900 Praha
Datum konání
Typ

Z dlouholeté spolupráce Martina Jůzla a Antonína Šturmy vznikla touha okořenit dvoučlennou sestavu o vokál. Krásný barevný hlas mladé zpěvačky Kateřiny Vackové byl skvělou volbou. Trio existuje jeden rok a repertoár tvoří prozatím vybrané jazzové standardy. Jak už vyplývá z názvu, sestava se věnuje spíše klidným a náladovým písním. Kateřina Vacková – zpěv, Martin Jůzl – trubka, Antonín Šturma – kytara.

Více

ZPĚVÁČCI SOKOLOV - Křest desky na Sedmičce

Datum konání
Typ

Vaříme pro vás holky novou desku. Co z toho bude, nevíme, ale budete to žrát, to je jistý.

Více

AHOJ SVĚTE Fest

Datum konání
Typ

Přátelé, kamarádi, zase jednou děláme akci, na kterou Vás srdečně zveme! Doražte zakalit na bezva kapely a zjistit proč se vlastně naše akce jmenuje "Ahoj světe!" Zahrajeme Vám my - WOSA, Apple Juice, Bez Šance, RV-4 a Resumé! Těšíme se na Vás!

Více

Koncert

Datum konání
Typ

Více

Balkan Fiesta

Datum konání
Typ

BALKAN FIESTA je pod střechou NOVÉ SCÉNY NÁRODNÍHO DIVADLA jako doma. Páteční čoro moro v nádherné divadelní kavárně CAFÉ NONA. Jako na pouti to rozzáří hvězdy balkánských bašavelů kapela LOVESONG ORCHESTRA. Po divoké letní sezóně jsou lovesongové v nadživotní koncertní formě. Jediná noha nebude v klidu. Čardášovým esem programu je špičkový romský muzikant MÁRIO BIHÁRI. Začne hrát a divadlo bude v jednom ohni. Nebude chybět okouzlující tanečnice s hadem LADY MARIANA, skvěle jamující saxofonista HADASH, world music specialista DJ GADJO.CZ nebo balkan beats torpédo SEŇOR VICTOR. A to není všechno. Klasikou každé BALKAN FIESTY je květina z velké lásky a štamprle ilegální pálenky pro první balkaňeros grátis. OPÁ !

Více
Předchozí 1 3 7 14 20