Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Akce.cz


Songy z více kapes

Místo
Dlouhá 727, Staré Město, 11000 Praha
Datum konání
Typ

Mrakoplaš Light Orchestra spolu s Ondřejem Konrádem připravuje speciální koncert v Divadlo v Dlouhé. Ondřej vybral dalši nové songy, spolu s MLO je zaranžoval a doplnil je o několik písniček z první kapsy, kterou vysypal přesně před rokem. A když k tomu přidáme fakt, že se k triu přidá i excelentní klavírista Milan Potoček, je jasné, že večer bude stát za to. Nenechte si to ujít!

Více

DIE SCHATTEN (cz), CALAMBRE (cz)

Datum konání
Konec
Typ

Die Schatten - art rock https://bandzone.cz/dieschatten Calambre - salónní punk

Více

Mikolas Josef: Vánoční tour 2019

Datum konání
Konec
Typ

“Během svého prvního koncertu v kompletně vyprodaném Fóru Karlín rozbalil svou hodinu a půl dlouhou show, která roztančila snad každého v sále. Třiadvacetiletý hudebník svým fanouškům opravdu nabídl show světového formátu. Jeho osobité vystupování s řadou tanečních čísel, na které není tuzemské publikum příliš zvyklé, dostalo téměř každého…” napsal po prvním českém koncertu Mikolase Josefa server iReport. Co nabídne Mikolas svým fanouškům nyní na svém vánočním turné?​ Jeho první koncert byl označen dalšími medii jako “ambiciózní koncertní debut s výpravou z říše snů” a v mezičase se stal Mikolasův poslední single hitem letošního léta již v několika zemích a nasadila ho rovnou po vydání některá americká rádia. To slibuje, že se určitě můžeme těšit na show, která nemá obdoby. Co určitě zůstane nezměněno a na co se fanoušci mohou opět těšit, je doprovod afrických vokalistů a mistrná taneční show. Nebudou samozřejmě chybět ani citlivé hudební výpovědi zasazené tentokrát do intimnějšího prostředí klubových scén. Na intenzitě prožitku navíc přidá také atmosféra blížících se Vánoc. A tak je jasné, že tentokrát budou mít fanoušci a Mikolas k sobě ještě mnohem blíž! CLOSER TO YOU je název a cíl Mikolasova předvánočního turné po 2 českých a 2 moravských městech.​

Více

Dvojkoncert Ing.Puding + Aldo Raine

Datum konání
Konec
Typ

Společný koncert dvou kapel, jejichž frontmani spolu často sdílejí slamové pódium, je ideální záminkou pro bujarý vánoční večírek slamerské skororodinky.

Více

Jiří Černý: Ro(c)kování

Datum konání
Konec
Typ

Pravidelná celovečerní poslechová antidiskotéka nejznámějšího z českých hudebních publicistů. Novinky, zajímavosti, informace, postřehy. Popkulturní i společenské přesahy.

Více

Datum konání
Konec
Typ

Křest LP

Více

Vánoční syrová TA KAVÁRNA

Datum konání
Konec
Typ

Pro příšerný úspěch si opět zahrajeme v kavárně TA KAVÁRNA. Tentokrát to bude takový vánoční hudebně-poetický speciál! Po roce, jak už to tak děláváme, vám zahrají své písničky Nina Klestilová se Zdeňkem Klestilem. A Zdeněk Klestil vám pak ještě rozlije výběr z hroznů poesie. Barbora Klestilová si s námi opět zahraje několik syrových písniček a pan Vincent (si) už možná zahraje na bubny. To bude ovšem překvapení i pro šéfkuchaře. Nepřehodí-li se něco nepřehoditelného, neupadne-li něco neupadnutelného, nezastaví-li se něco nezastavitelného, nezanoří-li se něco nezanořitelného, prostě když se nic neposere, měli bysme pokřtít syrový CéDéčko. Ještě ho ale nemáme v prackách, tak to nechceme zakřiknout, páč takový syrový zakřiknutý CéDéčko je… no to snad ani radši nechtějte vědět! Tak hlavně aby byly párky.

Více

Vánoční koncert s Českou mší vánoční J. J. Ryby

Místo
Salvátorská 1045, Staré Město, 11000 Praha
Datum konání

Tradiční vánoční koncert, který vám zajisté navodí tu pravou vánoční atmosféru. Do kostela U Salvátora na Starém Městě si přijďte poslechnout Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby s vynikajícími sólisty, sbory i orchestrem. Koncerty se konají ve dvou termínech: v pondělí 16. 12. 2019 a v pátek 20. 12. 2019 Oba se uskuteční ve vytápěném kostele U Salvátora na Starém Městě. Na vánočním koncertě vystoupí: mužská vokální skupina VOSK ženský komorní sbor Bubureza Piccola orchestra pod vedením Marka Valáška a sólisté: Eva Müllerová, Zuzana Nyklová, Václav Lemberk a David Nykl Začátek vystoupení v 19:30 Vstupné 180 Kč, možné zakoupit online Místo: kostel U Salvátora, Salvátorská 1, Praha 1 kostel je vytápěný, WC k dispozici více na http://www.vosk.org/cs/vystoupeni/2019/12-16-vanocni-koncert http://www.vosk.org/cs/vystoupeni/2019/12-20-vanocni-koncert

Více