Adventní program Památníku národního útlaku a odboje

Komerční sdělení

Památník národního útlaku a odboje v Panenských Břežanech vás srdečně zve na:

Vernisáž Santiniho kaple svaté Anny v geometrické analýze půdorysu a fotografiích. Společná výstava autorů Ladislava Moučky a Ivana Bárty, která se koná v Památníku národního útlaku a odboje Panenské Břežany v pondělí 4. prosince 2017 od 18 hodin.

Slavnostní adventní koncert konaný pod záštitou Středočeského kraje v pondělí 4. 12. 2017 od 19 hodin v kapli sv. Anny v Panenských Břežanech. Vystoupí umělci European Music Academy s.r.o. ve složení Aleš Bárta – varhany, Philippe Castagner – tenor, Miroslav Kejmar – trubka, Jarmila Mrkusová – soprán, Hana Hašplová - violoncello
Můžete si poslechnout výjimečné skladby, jakými jsou například Let the Bright Seraphim od G. F. Händela, Ave Maria od R. Leoncavalla či Ukolébavka od B. Smetany.

Adventní koncert v kapli sv. Anny v Panenských Břežanech, který se koná 15. prosince 2017 od 18 hodin. Vystoupí Aneta Ručková – soprán a Josef Kratochvíl – varhany. V jejich podání zazní Ave Maria od F. Schuberta a G. Cacciniho, Biblické písně A. Dvořáka, árie Kleopatry z opery Julius Caesar v Egyptě G. F. Händla, Mozartovo Aleluja a další skladby.

Redakce webových stránek obce