Burza dětského oblečení v Březiněvsi

Informace v souvislosti se šířením koronaviru

Na webových stránkách obce byla zřízena nová dočasná sekce "KORONAVIRUS". V této sekci se Vás budeme snažit informovat o vydaných nařízeních Vlády ČR, preventivních opařeních, pomoci organizované obcí a dalších důležitých informacích.

Je zde například umístěna výzva pro dobrovolníky, kteří by chtěli pomáhat lidem v obci se zajištěním nákupu základních potravin, s vyzvednutím léků apod.

Dále zde naleznete výzvu všem občanům, aby se nám ozvali a informovali nás, že jsou v karanténě, že nejsou schopni si sami nebo ani s pomocí blízkých zajistit nákup potravin. Pokud víte o někom z Vašeho okolí, že by mohl potřebovat pomoc nebo jen zkontrolovat, zda je u něj vše v pořádku, napište nám tu tuto informaci nebo nás kontaktujte na telefonním čísle úřadu, nebo volejte Obecní policii Líbeznice.

Na webových stránkách také naleznete výzvu k používání roušek, vč. podnětu k její výrobě. Snažíme se zajistit roušky pro zaměstnance obce (úřad, technické služby, Pošta), pro Obecní Policii, pro zaměstnance obchodu s potravinami, pro dobrovolníky, kteří budou pomáhat občanům a případně i dalším obyvatelům obce.

Napadá Vás služba nebo činnost, kterou by měla obec v souvislosti s koronavirem a přijatými opatřeními zajistit? Napište nám podnět a budeme se tím zabývat.

Pomáhejme si!