Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Akce.cz


Dětské kurzy vaření - Chefparade

Místo
Husitská 325, Žižkov, 13000 Praha
Datum konání
Typ

Z dětí se na chvíli stanou malí šéfkuchaři, naučí se spoustu nového a zažijí plno legrace. Plná bříška, smích a radost v očích Vašich dětí budou pro Vás příjemnou odměnou.Kurz vaření s dětmi a pro děti! Jednoduché pro rodiče, zábava pro děti – malé kuchtíky!Kurz vaření s dětmi trvá přibližně 3 hodiny v závislosti od šikovnosti dětí a jejich chuti vařit. Nabízíme 2 druhy kurzů. Kurz pro děti od 4 let, pod vedením zkušeného lektora, a kurz pro děti od cca 10 let, kde mohou děti, jelikož jsou již šikovné, zůstat i samy. Bližší informace, včetně menu, naleznete u jednotlivých termínů. V případě potřeby nebo dalších dotazů prosím kontaktujte Terezu na tel.: 730 155 087 nebo napište na rezervace@chefparade.cz , děkujeme.http://www.chefparade.cz/kurzy/kurzy_pro_deti

Více

Dětské kurzy a další akce pro děti v BB!

Místo
U Výstaviště 230, Holešovice, 17000 Praha
Datum konání

Období volna a letních prázdnin je pomalu u konce a opět se nám blíží školní rok, na který se v BB moc těšíme! Lezení s dětmi zase začne na plné obrátky. Jaké varianty lezení dětem nabízíme?: Odpolední dětský kurz - kurzy probíhají ve všední dny od 15:30 a od 16:45 a trvají 60 minut pod vedením zkušených instruktorů. Všechny potřebné informace k odpoledním dětským kurzům včetně rezervace naleznete zde: https://www.boulder.cz/odpoledni-detske-kurzy-s229. Děti mohou kroužek navštěvovat 1 nebo 2x týdně. Tréninková skupina - určena pro pokročilejší děti, věnují se intenzivněji lezení a i přípravě na závody. Družinové kroužky/Školky - s určitými domluvenými školkami a školami na Praze 7 a okolí. BB speciální dny - např. Haloweenské lezení, Mikuláš a podobně. Zábavné dopoledne v BB - dětská víkendová lezecká dopoledne. Závody Boulder Bambini (termíny budou včas upřesněny na stránkách www.boulder.cz) Narozeninové oslavy - oslava narozenin spojena s lezením a hostinou přímo v Boulder Baru. Všechny potřebné a doplňující informace naleznete na www.boulder.cz, kde zároveň naleznete všechny rezervace jak nabízených dětských lezeckých aktivit, tak dospělých.

Více

Pátrači - dobrodružná hra v Praze

Hledáte netradiční víkendový zážitek? Máte rádi dobrodružství, hlavolamy a hry? Přidejte se k Pátračům a staňte se nejlepšími hledači pokladů. Vydejte se s námi za nevšedním dobrodružstvím, plněním úkolů a logických hádanek, prozkoumejte tajné skrýše i neobyčejná zařízení na pražské Letné. www.patraci.cz Pátrání je fiktivní hra s dobrodružnou zápletkou určena pro tým 2-5 lidí. Během tohoto zážitku si splníte sen prožít den jako Lara Croft, Indiana Jones nebo Nathan Drake. Zažijte nevšední příběh, kde je kladen důraz na atmosféru, smysl pro detail, luštění puzzle a radost z dobrodružství.

Více

Fantom - zábavná show černého divadla

Místo
Betlémská 286, Staré Město, 11000 Praha
Datum konání

Tato show je velmi neradiční. Nejde o klasické představení, ale o kompilaci nejlepších scén černého divadla HILT. Vše je pojato hlavně s humorem a nadsázkou, takže neočekávejte klasickou inscenaci, ale zábavu bez přemýšlení. Jen vnímejte efekty a tanec. KRÁTKÁ UKÁZKA ZDE Tajemná postava s maskou zvaná „FANTOM“ poprvé diváky okouzlila v roce 1916 v hororovém filmovém zpracování, které se nedochovalo. Po různých jevištních i filmových verzích přichází ve formě černého divadla. Zářivá maska vám otevře dveře do 15 tanečně pantomimických obrazů. Náš Phantom se ujme chlapce a dívky, kteří podlehli stereotypu života a přijme je na malou návštěvu ve světě černého divadla, která jim přinese společný zážitek. Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem. Autor představení, Theodor Hoidekr, již zrežíroval několik show černého divadla a spolupracoval mimo jiné s největší filmovou star Bollywoodu Abhishekem Bachchanem na galavečeru v New Delhi. V představení můžete zahlédnout nejen Theodora Hoidekra, původně tanečníka vedle Ivety Bartošové, Yanny Fabian, Heidi Janků, Evy Pilarové, Kateřiny Brožové a mnoha dalších. V souboru HILT hrají např.: Kisa Pivodová - známa nejen jako TV moderátorka a tanečnice, Štěpánka Pencová -řídí HILT s Theodorem, hrála v mnoha filmech v ČR i v zahraničí nebo se objevila na jevištích činohry i opery (aktuálně muzikál The Addams Family Karlín). Show uvádíme po celý rok vždy út, čt, pá, so od 20:00.

Více

Popelka - stínová show

Místo
Betlémská 286, Staré Město, 11000 Praha
Datum konání

Cinderella – Popelka, se již dočkala různých jevištních i filmových zpracování po celém světě. Černé divadlo HILT Praha nastudovalo příběh chudé dívky, která svou dobrou duší a šarmem okouzlí bohatého prince, ve formě stínového divadla. Představení je založeno na současném moderním tanci a na kouzle stínu v kombinaci s magickými projekcemi. Vznikají tak velice působivé efekty na plátně přímo před zraky diváků. KRÁTKÉ VIDEO ZDE Stínové divadlo se stalo ve světě hitem posledních let. Od doby, kdy ve starověké Číně využívali kouzelníci hry stínu na plátno pomocí světla plamenu svíce, se mnohé změnilo. Novodobé techniky nabízí kombinaci projekce a stínu živého herce. Mnoho divadelních souborů svými kouzelnými scénkami stínu ohromilo svět v nejrůznějších talentových TV soutěžích. Černé divadlo HILT přichází jako první české divadlo s celým představením stínového divadla na stálou scénu v Praze. Diváci mohou shlédnout příběh lásky Popelky a prince v originálním provedení. V představení můžete zahlédnout nejen Theodora Hoidekra, původně tanečníka vedle Ivety Bartošové, Yanny Fabian, Heidi Janků, Evy Pilarové, Kateřiny Brožové a mnoha dalších. V souboru HILT hrají např.: Kisa Pivodová - známa nejen jako TV moderátorka a tanečnice, Štěpánka Pencová -řídí HILT s Theodorem, hrála v mnoha filmech v ČR i v zahraničí nebo se objevila na jevištích činohry i opery (aktuálně muzikál The Addams Family Karlín). Představení uvádíme po celý rok každou středu od 20:00.

Více

Má to cenu!

Datum konání
Typ

Druhý den astronomického jara, tedy v pátek 24. března, se v Braníku v Periferie Cafe uskuteční od 19 hodin vernisáž prodejní výstavy obrazů a obrázků Má to cenu!. Večer bude doplněn uměleckým programem. Optimisticky laděná výstava bude přímo v kavárně k vidění až do konce června.

Více

Petr Nikl: Magické vikýře PLAY

Místo
Malostranské náměstí 35, Malá Strana, 11800 Praha
Datum konání

MAGICKÉ VIKÝŘE PLAY: 3. 3. – 30. 6. 2017 Od 3. března do 30. června 2017 pro vás připravujeme pokračování úspěšné výstavy Vikýře Play. V prostorách Gelerie Malostranské besedy na vás čeká interaktivní expozice Magické Vikýře Play.Otevřeno denně: 10.00 – 18.00. Pokladna a šatna: 2. patro

Více

Výstava Pravěk v obrazech

Místo
Rýdlova 271, 25101 Říčany
Datum konání

Mamut na náměstí? Představa, že na místě dnešních Říčan žila pravěká monstra a bývalo tu moře, je fantastická. Na vystavených obrazech ožívají zkameněliny živočichů, kteří obývali naši planetu před mnoha miliony let, ale i nedlouho před příchodem člověka. Výstavu doplňují zkameněliny a výtvarné práce žáků ZUŠ Říčany. Pravěký svět můžeme přiblížit prostřednictvím obrazů. Ty tvoří umělci společně s vědci na základě paleontologických nálezů. Ze zkamenělin a informací o tehdejším klimatu umělci rekonstruují obrazy pravěké krajiny. Na obrazech jsou zastoupena hlavní geologická období a důležité nálezy, jako prvohorní moře s trilobity, kutnohorský dinosaurus, krajina doby ledové s jeskynními medvědy a srstnatými nosorožci. K výstavě připravujeme pro veřejnost i školy výtvarnou dílnu.

Více

Pat a Mat v muzeu Grévin Praha

Místo
Celetná 596, Staré Město, 11000 Praha
Datum konání

Už přes 40 let Pat a Mat, dva pověstně nešikovní kutilové, baví svými zlepšováky diváky u televizních obrazovek. Tentokrát se však místo svého domova rozhodli vylepšit nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin, které se jim pod rukama mění k nepoznání. Přijít se o tom přesvědčit můžete přímo do Muzea Grévin v Celetné 15, kde na vás čeká nová interaktivní výstava věnovaná populárnímu světu legendárních postaviček. Od 14. dubna 2017 do konce srpna máte možnost navštívit interaktivní výstavu o Patovi a Matovi v nejzábavnějším muzeu Grévin Praha a objevit animovaný svět těchto dvou kutilů. Pata a Mata najdete v celé expozici muzea, kde si otevřeli své nové animační studio. Pracují opravdu v plném nasazení svým pověstným způsobem, najdete je opravdu všude, i na záchodcích a ve výtahu. Na výstavě si můžete vyzkoušet sami techniku výroby animovaného filmu a nahlédnout tak pod pokličku tvůrcům známého animovaného seriálu. S pomocí trikové fotografie a 3D iluzí se každý může jednoduše stát součástí tohoto kouzelného světa. Tajemný přístroj Phenakistoscope vám přiblíží, jak se animované filmy dříve skutečně vyráběly. Na workshopu light – art show umělce Alexe Dowise se naučíte základy malování světlem a odhalíte principy tohoto umění známého z divadla Ta Fantastika. Interaktivní výstava vám umožní vše zkoušet, fotit, všeho se dotýkat a hlavně se bavit. V muzeu Grévin se zábavě meze nekladou. Výstava vznikla pod oficiální záštitou starosty Prahy 1 a tím začíná i dlouhodobá spolupráce Muzea Grévin Praha s městskou částí Praha 1.

Více

Výstava 13 komnat První republiky

Místo
Jiráskovo náměstí 1981, Nové Město, 12000 Praha
Datum konání
Typ

Návštěvníci Galerie Tančící dům se od 3. května do 25. října přenesou v čase do období První republiky. Tato slavná éra Československa, vymezena lety 1918 až 1938, bude zobrazena v tematické expozici s názvem 13 komnat První republiky a bude rozdělena do celkem třinácti sekcí, které symbolizují specifické tematické okruhy od filmu a umění, přes módu či sport, až po politiku a podnikání. Filmový okruh nabídne dobové plakáty a fotografie hvězd stříbrného plátna jako byly Adina Mandlová nebo Anny Ondráková či osobní věci komika Vlasty Buriana. Tehdejší módu přiblíží kostýmy z úspěšných filmů a seriálů z produkce České televize a návrhy slavné československé návrhářky Hany Podolské. Sekce věnovaná podnikání obsáhne prvorepublikově zařízenou kavárnu, grafické zpracování obalů cukrovinek, i tehdejší reklamy firmy Baťa. Výstava s názvem 13 komnat První republiky bude složena z exponátů, z nichž 95% zastanou původní originály.

Více