Bašť znak
Obec Bašť
okres
Středočeský kraj
Okres Praha-východ

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8
Veletrh líbeznického vzdělávání
9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Výběrové řízení na nájemce


Zastupitelstvo obce 25. května schvaluje architektonickou studii a ukládá starostce zveřejnění záměrů na budoucí pronájem restauračních, obchodních, komerčních a dalších ploch v objektu čp. 52 (program, zápis)

Na úřední desce je 10. června zveřejněn záměr (úřední deska)

Zastupitelstvo obce 29. června projednává nabídky M. Himlové, P. Himlové a společnosti Kavárník s.r.o. (nabídka A. Čapkové nebyla vůbec doručena) a ukládá starostce opakování zveřejnění záměru (program, zápis)

Na úřední desce je 3. července zveřejněn záměr (úřední deska)

České realitní servery zveřejňují záměr (náhled 1, náhled 2)

Zastupitel J. G. Meger předává zastupitelstvu 3. srpna 45 minut po lhůtě pro předávání nabídek obálku s podnikatelským záměrem A. Čapkové

Zastupitelstvo obce 3. srpna konstatuje, že na opakovaný zveřejněný záměr nebyly doručeny žádné nabídky, tzn. ani nabídka A. Čapkové  (program, zápis)

Zpr
acovatel projektové dokumentace společnost Hexaplan dne 17. srpna reaguje na kritiku A. Čapkové uvedenou v doručeném záměru (mail)

Zastupitelstvo obce se dne 17. srpna opakovaně zabývá problematikou nabídek na budoucí pronájmy nebytových prostor objektu U Oličů a na základě doporučení ze záměru předloženého A. Čapkovou ukládá starostce obce zajistit přepracování projektové dokumentace a připravit další výzvu na předkládání nabídek (program, zápis)

Zastupitelstvo obce 31. srpna projednává návrh starostky obce, aby s výzvou na předložení nabídek byli opakovaně osloveni všichni zájemci, kteří dosud podali nabídky včetně těch, kteří podali nabídky po lhůtě nebo nabídky nepodali vůbec, ale předložili podnikatelský záměr, zároveň zastupitelstvo jmenuje členy výběrové komise (program, zápis)

Starostka obce 3. září mailem vyzývá známé zájemce o předložení nabídek.

Výběrová komise 7. září posuzuje čtyři nabídky (M. a P. Himlových, společnosti Kavárník s.r.o., A. Čapkové a Ing. Hájkové) a doporučuje dále jednat s M. a P. Himlovými o pronájmu Formanky a s Ing. Hájkovou o pronájmu Cafe bar lounge (protokol)

Zastupitelstvo obce 23. listopadu 2015 potvrzuje závěry komise pro otevírání obálek a posouzení a hodnocení nabídek na budoucí pronájmy (program, zápis)