Tradiční „Sousedské postávání u svařáku“ a rozsvícení vánočního stromu

Obec Bašť a Baštecké ženy Vás zvou na již tradiční „Sousedské postávání u svařáku“ a rozsvícení vánočního stromu.

Přijďte první adventní neděli 27. listopadu v 15.00 hodin na Náves v Bašti a užijte si s námi vánoční atmosféru u dobrého občerstvení a svařáku. S sebou dobrou náladu, pár kaček na drobné občerstvení a pokud chcete šetřit plastovými kelímky, vezměte si svůj hrneček 🙂

Těšit se můžete na vánoční dekorace, slané i sladké dobroty a samozřejmě svařák. O zábavu se postarají děti z mateřské školky, které vystoupí okolo 16.00 hodiny, zakoupit zde můžete krásné výrobky vyráběné dětmi s hendikepem, a zlatým hřebem bude rozsvícení vánočního stromu, u kterého nebude chybět paní starostka Kateřina Nováková.

Těšíme se na všechny!

Publikováno v Akce