Bašť

Oficiální
web obce
Obec: Bašť
Kraj: Středočeský
Okres: Praha-východ
Telefon : +420 722 907 834
+ 420 283 981 065

15.6.2024 kulturně-hudební food festival ZAŽÍT BAŠŤ JINAK

Představte si událost, kde se setkává kultura, hudba a vůně různých kuchyní. Takový pocit můžete zažít v Bašti 15. června 2024, na psí louce, během prvního ročníku kulturně-hudebního food festivalu ZAŽÍT BAŠŤ JINAK.
Tento festival není pouze o jídle a hudbě. Je to o spojení s vašimi sousedy a obyvateli okolních vesnic, o vytvoření prostředí plného rodinného pohodlí a přátelské atmosféry. Od procházky po zajímavém trhu až po večerní hudební show, festival nabídne nezapomenutelné zážitky pro všechny. Koncerty a vystoupení budou probíhat během celého dne.
Milovníci dobrodružství se mohou těšit na mezinárodní stánky s exotickými pokrmy a tradičními specialitami, které jim umožní objevovat nové chutě a vůně.
Umělecké duše budou nadšené z videomappingových projekcí a světelných instalací, které promění každý roh festivalu v živou paletu barev a magie.
A pro naše nejmenší návštěvníky máme připraven speciální dětský program plný her, workshopů a zábavy, který je udrží vzrušené a zabavené po celý den.
Takže ať už jste milovníkem jídla, umění nebo hledáte zábavu pro celou rodinu, ZAŽÍT BAŠŤ JINAK má pro vás něco zcela speciálního. Přijďte a zažijte s námi nezapomenutelný festival plný dobrodružství, umění a radosti!
Hedonix, kulturní agentura zastoupená Michalem Mirgosem, spolu s obcí Bašť pod záštitou první místostarostky Mgr. Lucie Caltové, vám připravují místo, kde se můžete ponořit do radosti a zábavy.
Přidejte se k nám a uvidíte, jak se Bašť stává centrem kulturního dění a gastronomických pochoutek!
Publikováno v Akce

© 2022 Bašť - všechna práva vyhrazena | Webdesign: wp4you.cz |