Bašť

Oficiální
web obce
Obec: Bašť
Kraj: Středočeský
Okres: Praha-východ
Tel.: + 420 283 981 065

Aktuality

Adventní knižní novinky

Milí čtenáři,

nadílka knižních novinek pokračuje i ve druhém adventním týdnu. Čeká tu na vás Spider-man, Tlapková patrola, Ledové království, romantika od Sandry Brown, trocha napětí od Dominika Dána a další román s Oldřichem z Chlumu od Vlastimila Vondrušky. Jako vždy se na vás těší, vaše knihovnice. 

VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ TRH

Zveme všechny na Vánoční dárkový trh, který se koná již tuto sobotu 10. 12. v Komunitním centru Bašť (1. patro) od 13-17 hodin.

Současně bude probíhat vánoční dílnička pro vaše děti (od 14-16 hodin), takže si všichni přijdou na své. Mezitím, co vaše ratolesti budou tvořit, vy můžete v klidu vybírat dárky pro své blízké.

Těšíme se na vás.

Publikováno v Akce

CO PŘINESLY LISTOPADOVÉ DNY…

První měsíc na úřadě byl náročný. Podařilo se nám již vybrat novou pracovnici, a to i přes to, že se bývalý pan starosta obrátil na ministerstvo vnitra ohledně zákonné lhůty zveřejnění vypsané výzvy, kterou jsme ale my jako úřad splnili. Věříme, že naše milá kolegyně bude přínosem pro chod úřadu.

S řadou firem, které právě v obci pracují na projektech, jsme v úzkém kontaktu a máme dohodnuty pravidelné schůzky. Ať už se jedná o Vak Beroun, T4 building a rozšiřování čističky, firmu Dvořák a spol. a plánování projektu Nová náves Bašť, potažmo nové školy, firmu Mašek a jimi prováděné provizorní zastřešení sýpky. Nově intenzivně spolupracujeme firmou PB SCOM s.r.o., která provádí bourací práce v areálu statku.

Continue reading „CO PŘINESLY LISTOPADOVÉ DNY…“

Mikulášské čtení v knihovně

Milí čtenáři,

Obecní knihovna Bašť Vás srdečně zve dne 5.12.2022 od 14.00 do 16.00 na odpolední mikulášské čtení. Naši malí čtenáři se dozví, jak tráví Vánoce Krteček, školáci zase jak to bylo s Vánočním prasátkem a maminky mohou načerpat inspiraci na pečení cukroví. A každý dětský návštěvník dostane malou mikulášskou dobrotu!

Vaše knihovnice

Publikováno v Akce

ADVENT V KNIHOVNĚ

Těšíte se na Ježíška a zdá se vám to čekání dlouhé? Naše knihovna naděluje už teď! Každý týden až do Vánoc vám představíme pěknou nadílku novinek z našeho katalogu.

Začínáme tímto prvním adventním týdnem a těšit se můžete především na knížky pro děti, ale také na knihu Psí táta aneb (ne)herec a jeho smečka, kterou napsal Miroslav Hrabě z naší obce. Tak na shledanou v knihovně!

POHÁDKA – JAK SE RODÍ KAMARÁDI

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY RODIČE A DĚTI DNE 26. 11. 2022 v 16.00 do KOMUNITNÍHO CENTRA NA KRÁSNOU HRANOU POHÁDKU S NÁZVEM JAK SE RODÍ KAMARÁDI.

POHÁDKA JE URČĚNA PRO DĚTI OD 7-12 LET

VSTUPNÉ JE ZDARMA.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

 

Publikováno v Akce

© 2022 Bašť - všechna práva vyhrazena | Webdesign: wp4you.cz |