26.8. – Akce – Rozloučení s prázdninami

!!! POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ !!!

Obec Bašť spolu s potápěčskou školou Seawolf s.r.o. pořádá v sobotu 26.8. akci pro celou rodinu Rozloučení s prázdninami. Začátek akce je v 10 hodin a končit bude kolem 16 hodiny. Potápět se budete moci ještě v neděli od 10 do14 hodin. Akce proběhne na Návsi v Bašti. Těšit se můžete na různé soutěže, kreativní tvoření, malování na obličej. S instruktory potápěčské školy Seawolf se budete moci ponořit do speciální nádrže na potápění. Délka ponoru je 15 minut, za cenu 150 Kč a je vhodná pro děti starší 12 let a dospělé. Jedná se jedinečnou možnost vyzkoušet si ponor s profesionálním vybavení v nádrži, která je jediná v republice.
Občerstvení pro vás připravili členové potápěčské školy Seawolf s.r.o. a Central CafeBar Bašť.

Děkuji moc za pochopení a těšíme se na Vás….