Bašť

Oficiální
web obce
Obec: Bašť
Kraj: Středočeský
Okres: Praha-východ
Telefon : +420 722 907 834
+ 420 283 981 065

Změna otevírací doby Pošta Partner Bašť 4.12. – 8.12 od 17.00h do 20.00h

Vážení spoluobčané,

v posledních dnech a týdnech rezonuje v naší obci situace na naší poště, která nás mrzí. Dovolte mi proto, několik slov k celé situaci.

Předminulý týden naše Pošta Partner čelila situaci s přeplněním fiktivními balíky. To mělo za následek omezení služeb koncem minulého týdne. Tuto záležitost vyšetřují interní složky České pošty.

Z důvodu nemoci byl provoz Pošty Partner Bašť celý týden v provizorní režimu. Standardně je řídící Pošta Praha 8 připravena zajistit náhradní pracovníky, ale aktuálně čelí extrémnímu podstavu z důvodu nemoci a onemocnění COVID-19. Z tohoto důvodu nám nemohli a nemohou zajistit náhradního pracovníka pro zajištění standardního provozu naší Pošty Partner.

DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE Z DŮVODU TRVAJÍCÍ NEMOCI BUDE OMEZENÁ OTEVÍRACÍ DOBA V PŘÍŠTÍM TÝDNU 4.12.-8.12 V ČASE OD 17.00 DO 20.00 HOD.

Velké poděkování patří třem úžasným dámám, které má Obec k dispozici na dohodu, a které vedle svého trvalého zaměstnání zajišťují ve volném čase a na úkor vlastních rodin provoz Pošty Partner Bašť. Tyto pracovnice jsou plně vyškolené, mají kvalifikační zkoušky a patřičné oprávnění a zkušenosti s prací na poště. Za celou obec DĚKUJEME!

Dále chci své poděkování adresovat paní Markové z řídící pošty Praha 8 za její nasazení v řešení vzniklé situace. Pro lepší koordinaci služeb České Pošty v naší obci, jsme se dohodly o přidělení osobního čísla, které jsem v pátek obdržela. Takto budu moci osobně přebrat dopoledne zásilky, které již nebudou muset být přesměrovávány na líbeznickou poštu. V pondělí ještě budeme ladit detaily, ale pevně věřím, že se vše podaří.

Závěrem na vysvětlenou: veškerá organizace poštovních služeb jako je přesměrovávání zásilek apod. je pouze v kompetenci České pošty nikoli obce samotné.

 

S přátelským pozdravem

Katěřina Nováková

starostka

© 2022 Bašť - všechna práva vyhrazena | Webdesign: wp4you.cz |