Bašť

Oficiální
web obce
Obec: Bašť
Kraj: Středočeský
Okres: Praha-východ
Telefon : +420 722 907 834
+ 420 283 981 065

Poděkování – Tříkrálová sbírka – Charita Neratovice

Vážení občané Baště,
dovolte nám tímto poděkovat za Vaši pomoc a aktivitu během Tříkrálové sbírky. Velké poděkování patří především Vám všem, kdo jste naše koledníky s láskou přijali a do Tříkrálové sbírky přispěli jakýmkoliv finančním obnosem. Pomáháte tím, nejen nám, šířit dobro a lásku, které není nikdy dost.
V letošním roce koledovali Tři Králové v obci Bašť vůbec poprvé a podařilo se jim vykoledovat částku 3.301 Kč. Celkový výtěžek Charity Neratovice v Tříkrálové sbírce 2024 byl v rekordní výši 228.344 Kč. Již loňským záměrem Tříkrálové sbírky pořádané Charitou Neratovice bylo získat finance na vybudování bezbariérových chodníků kolem Domu s pečovatelskou službou sv. Jakuba v Libiši, abychom našim klientům lépe zpřístupnili velkou část zdejší zahrady. Ačkoliv se nám vloni podařilo vybrat celou zamýšlenou částku, ukázalo se, že při současných cenách práce i materiálu to na realizaci tohoto projektu bohužel nestačí. Pro letošní rok tak zůstalo hlavním záměrem sbírky získat chybějící finance na výstavbu chodníků, odpočinkových zón s altánem a celkovou revitalizaci zahrady, což se nám, i díky Vaší štědrosti, konečně podařilo. Zbývající část vybraných peněz bude využita na nákup potřeb pro kreativní činnosti a rehabilitační sportovní vybavení pro seniory a pro práci s mládeží.
Velice si vážíme Vaší podpory a účasti. Máme velkou radost, že jsme se letos mohli osobně setkávat a uspořádat tradiční koledu Tří králů, která byla více než úspěšná. Do nového roku 2024 nezbývá než popřát nám všem pevné zdraví, mnoho dalších milých setkání a nekonečný úsměv na tváři.

Děkujeme za Vaši štědrost.

Irena Růžičková
Vedoucí kanceláře a provozu
Koordinátor Tříkrálové sbírky

Poděkování Bášť

© 2022 Bašť - všechna práva vyhrazena | Webdesign: wp4you.cz |