IDSK – OČEKÁVANÉ KOMPLIKACE V DOPRAVĚ DNE 19. 2. 2024

OČEKÁVANÉ KOMPLIKACE V DOPRAVĚ DNE 19. 2. 2024

V souvislosti s ohlášenými protestními akcemi zemědělců, plánovanými na pondělí 19. 2. 2024, očekáváme negativní dopady na veřejnou dopravu, a to především na hranicích Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.
V této souvislosti lze předpokládat výrazná zpoždění autobusových spojů na příjezdech do Prahy, v případě trvalé blokády některých komunikací může dojít i k dočasnému odklonu některých regionálních linek. S ohledem na povahu omezení, kdy nelze přesně predikovat rozsah a dobu omezení, věnujte tedy prosím zvýšenou pozornost oficiálním informačním kanálům systému PID.

Webové stránky www.pid.cz/zmeny/ a informace v aplikaci Lítačka v sekci Mimořádnosti.

V této souvislosti bude posílena kapacita dispečinku PID s cílem minimalizovat dopady na cestující a zvýšení informovanosti.

Omlouváme se za případné komplikace, které jsou však zapříčiněny vnějšími vlivy.

Praha, 14. 2. 2024

Zpráva pro obce ve Středočeském kraji

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě