Dětská skupina Pytel Blech nabízí volná místa pro vaše děti s možností nástupu již od září 2023!

Vážení rodiče,

naše dětské skupiny Pytel Blech nabízejí volná místa pro vaše děti s možností nástupu již od září! Přijímáme děti od jednoho roku do zahájení školní docházky, a to na celotýdenní docházku. Provozní doba je od 7:00 do 16:00.

Již rok fungující dětská skupina na adrese Mratínská 562 Bašť mění své jméno. Provozovatel, personál a náš přístup zůstává stejný. Nabízíme přátelské a respektující prostředí pro děti i jejich rodiny. Klademe důraz na malý a stálý kolektiv, což nám dává prostor k individuálnímu přístupu ke každému dítěti. Při hledání vlastní identity jsme se nechali inspirovat veselým hemžením v našem zařízení, a tak vznikl název Pytel Blech.
Současně otevíráme novou pobočku na adrese Měšická 805 Bašť v nově zrekonstruovaném domě.
Rádi Vás seznámíme s chodem našeho zařízení a provedeme Vás našimi pobočkami. Neváhejte se na nás obrátit, naše kontakty naleznete níže.

U nás jsou děti šťastné jako blechy!

www.pytelblech.cz
FB: Pytel Blech